OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by Nalkanar »

Nejsem si jist, zda je to bug, ale příjde mi, že mu byl nastavený špatný učitelský rozhovor. Dle hovoru, kterým s ním jde vést se nejedná o bojovníka, ale o kensaie. Logicky by měl učit kensaie, ale neučí.
.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by J.F.Payne »

Určitě by měl učit kensaie.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by Nalkanar »

[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Rád bych se u tebe učil/a.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Jarema: Zdravím jsem učitel a mohl/a bych tě vzít do učení pokud splňuješ určité požadavky.. Vyučuji bojovniky. Jak tak na tebe koukam, jeste nejsi dost zkuseny/a, abych te mohl/a neco noveho naucit. Vrat se pozdeji a snad pro tebe budu moci neco udelat....
.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by John_Faker »

Ahoj, píšete, že je OPRAVENO, ale stále nabízí vyučení pro bojovníky 11+ ?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by karolina »

Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Na vyžádání.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by John_Faker »

karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,

mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....

Díky za echo, JF
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by karolina »

John_Faker wrote:
karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,

mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....

Díky za echo, JF
Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.
Za vzniklé potíže se omlouváme :)
Na vyžádání.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by John_Faker »

karolina wrote:
John_Faker wrote:
karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
Ahoj,
mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....
Díky za echo, JF
Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.
Za vzniklé potíže se omlouváme :)
Rozumím...snad nějakého DM ve hře chytnu :-) DM kontaktuji přes nastavením "družiny" nebo "DM" ?
Děkuji, JF
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by karolina »

Napíšeš do PJ kanálu nebo do družiny. Nebo se zkus s někým domluvit přes Pm kdy bude moct, ale nevím jak to teď mají s aktivitou.
Na vyžádání.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by kucik »

Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh

Post by John_Faker »

kucik wrote:Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.
Díky za ochotu....JF
Locked