OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Nejsem si jist, zda je to bug, ale příjde mi, že mu byl nastavený špatný učitelský rozhovor. Dle hovoru, kterým s ním jde vést se nejedná o bojovníka, ale o kensaie. Logicky by měl učit kensaie, ale neučí.
.
Re: Jarema - Pevnost Ostroh
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Rád bych se u tebe učil/a.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Jarema: Zdravím jsem učitel a mohl/a bych tě vzít do učení pokud splňuješ určité požadavky.. Vyučuji bojovniky. Jak tak na tebe koukam, jeste nejsi dost zkuseny/a, abych te mohl/a neco noveho naucit. Vrat se pozdeji a snad pro tebe budu moci neco udelat....
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 08 14:14:10] Jarema: Zdravím jsem učitel a mohl/a bych tě vzít do učení pokud splňuješ určité požadavky.. Vyučuji bojovniky. Jak tak na tebe koukam, jeste nejsi dost zkuseny/a, abych te mohl/a neco noveho naucit. Vrat se pozdeji a snad pro tebe budu moci neco udelat....
.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Jarema - Pevnost Ostroh
Ahoj, píšete, že je OPRAVENO, ale stále nabízí vyučení pro bojovníky 11+ ?
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Ahoj,karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....
Díky za echo, JF
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.John_Faker wrote:Ahoj,karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....
Díky za echo, JF
Za vzniklé potíže se omlouváme
Na vyžádání.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Rozumím...snad nějakého DM ve hře chytnukarolina wrote:Bohužel to ještě nikdo nenahrál. Poprosit Dm jistě můžeš, buď ti vytvoří mistra nebo tě portne do síně mistrů a tam si můžeš level nahodit.John_Faker wrote:Ahoj,karolina wrote:Opraveno s dalším updatem, jako vždy.
mohu se zeptat, kdy vyjde další update ? případně jak mám řešit postup na level Kensai? (nejspíš o víkendu)
Napadlo mě, jestli nemohu ve hře poprosit DM o přestup....
Díky za echo, JF
Za vzniklé potíže se omlouváme
Děkuji, JF
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Napíšeš do PJ kanálu nebo do družiny. Nebo se zkus s někým domluvit přes Pm kdy bude moct, ale nevím jak to teď mají s aktivitou.
Na vyžádání.
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: OPRAVENO: Jarema - Pevnost Ostroh
Díky za ochotu....JFkucik wrote:Pokusím se ty opravy nahrát co nejdříve.