Práca u Sirina Azharovho knaza

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by kaz »

vcera vecer v Doubkove:

1.postava:"Hele, ten knez chce abych mu prinesl nekolik tresni"
2.postava:"Fakt?" krouti hlavou,"aji po me, to chce"
1.postava:"Nevis kde se daji sehnat?"
2.postava:"Baze, vim, pojd semnou"
1.postava:"Tak ja mu je zkusim dat"
2.postava:"Baze, dej mu je"
1.postava:"Ty brdo, on me za ne dal xxx zlatych!"
2.postava:"Kurna coze? Toz ja mu je donesu tez"
2.postava:"Doprdele, chce po mna naky koprivy, toz na to seru"

Prvni setkani trpaslika a jeho kamarada s takovym q. Myslim ze to funguje dobre, ja i kamarad jsme mu mohli donest tresne, a pote co kamarad ty tresne donesl, tak po zaplaceni penez za ty tresne, se ques zmenil, a chtel uz neco jineho. Bylo to vsechno asi behem 10 minut real, a nebyl zadny problem. Navic pekne zpestreni, zaveru dne, takze diky za takove q :wink:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Zyga »

Me se libi ze se to strida po tech 2 hodinach, ve hre je to 12 hodin tak si kazdej muze domyslet neco typu: "jo hochu, kdyz reknu ze potrebuju orisky tak je potrebuju hned a ne pristi tejden, dones mi je franta vod vedle, ale jestli chces sikla by se mi este naka mata tak kdyz si maknes.."
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Rejty »

kucik wrote:Ona to možná neni taková blbost. Pokud prostě někomu zadá úkol, tak by to od něj mohl vykoupit i později. Má to jedinou vevýhodu, že tam může přijít deset postav pro ten samý úkol a pak to vykoupí odevšech, ikdyž koupí výrazně víc, než původně chtěl.
Uz to vidim tu hlasku do party: //ahojky, rychle vsichni do Doubkova, dam vam tresne a prodate je knezi
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by igor »

Co ukládat před restartem to co obchodníci chtěj do databáze a po resu to znova načíst?
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Rejty »

Neni to zbytecny? Restart je jen 1* za den, ten v noci nepocitam... Kazdej ma dost casu to stihnout.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by DenGrasse »

Rejty wrote:Uz to vidim tu hlasku do party: //ahojky, rychle vsichni do Doubkova, dam vam tresne a prodate je knezi
nee, tak jsem to nemyslel... pro názornost:

- kněz zadá postavě, aby mu přinesla.. jahody. postava mu může donést jahody až do restartu.
- když mezitim přijde jiná postava, dostane normálně jinej quest (musela by bejt náhoda 1:cca20, aby to byly taky jahody) a může si ho taky splnit do restartu...
- a tak pořád dál, myslel jsem, že by šlo zadat více questových linií najednou )i když nevím, jestli to technicky jde...)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by photter »

takže dokončíš jeden pošťáckej a hned vezmeš druhej ? to si děláš prdel, žejo ?
když kurva potřebuje jahody, chce jahody a ne petržel
až dostane jahody, třeba bude chtít něco jinýho

aneb, jak říkaj rusáci: ein Volk, ein Führer, ein Quest !!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by nomis_b »

Asi tak: to by stala skupinka 10 lidi u kneze a kazdymu by to vygenerovalo neco jineho a oni si to mezi sebou jenom prehazovali a vydelkavali dohromady?? NE.
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by DenGrasse »

photter wrote:takže dokončíš jeden pošťáckej a hned vezmeš druhej ? to si děláš prdel, žejo ?
když kurva potřebuje jahody, chce jahody a ne petržel
až dostane jahody, třeba bude chtít něco jinýho
aneb, jak říkaj rusáci: ein Volk, ein Führer, ein Quest !!!

řešíš zbytečný detaily :mrgreen: třeba už do restartu nebudeš moct... (osobně si myslim, že kdyby jo, tak se taky prdlajs stane, i s ein Führerem...)
nomis_b wrote:Asi tak: to by stala skupinka 10 lidi u kneze a kazdymu by to vygenerovalo neco jineho a oni si to mezi sebou jenom prehazovali a vydelkavali dohromady?? NE.
proboha kde by se sešlo 10 lidí u kněze? vy se dole chodíte modlit hromadně?

ale jak myslíte, mně je to konečně putna... ein Bonze, eine Beeren!
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by kucik »

Haby se to zas nepřekombinovalo. Prostě jednou chce třešně, chce je do večera a chce jich jenom jeden košík. Jediné, co by se ještě mohlo doplnit, že by řekl, do kdy ty třešně chce. To znamená převod toho časovýho razítka do obecný řeči. Možná už mam tu funkci hotovou, tak by se tam jenom plácla.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by DenGrasse »

kucik wrote:Haby se to zas nepřekombinovalo. Prostě jednou chce třešně, chce je do večera a chce jich jenom jeden košík. Jediné, co by se ještě mohlo doplnit, že by řekl, do kdy ty třešně chce. To znamená převod toho časovýho razítka do obecný řeči. Možná už mam tu funkci hotovou, tak by se tam jenom plácla.
jinak řečeno, zadat quest (říct si o třešně) může komukoliv, kdo přinese třešně první, vítězí...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Krata »

DenGrass: jo my se chodíme modlit hromadně.. když máme velkej rytual tak se chrám nacpe lidma a všichni pozorujou jak kněžky *rozzeřávaj obět* .. někdy se najde i hráč kterej mi dobrovolně řekne že se chce modlit se mnou protože jako kněžka mám lepší kontakt na bohyni.. vlastně to je jenom nomis ale ostatní by si z něj měli brád příklad :mrgreen:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by DenGrasse »

Krata wrote:DenGrass: jo my se chodíme modlit hromadně.. když máme velkej rytual tak se chrám nacpe lidma a všichni pozorujou jak kněžky *rozzeřávaj obět* .. někdy se najde i hráč kterej mi dobrovolně řekne že se chce modlit se mnou protože jako kněžka mám lepší kontakt na bohyni.. vlastně to je jenom nomis ale ostatní by si z něj měli brád příklad :mrgreen:
nic proti, ale pokud se tak stane, nezanecháte modlení jen proto, že vám někdo v chrámu řekne, že potřebuje natrhat.... co se tam vlastně u vás trhá? podzemnice olejná? :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by kucik »

U nás se chodí natrhat maso z otroka.

Hele třeba se začnou klerici chodit modlit.

// Co tu blbneš? Pojď něco vymlátit.
// Čekám na quest.
// Jo tak...
*Soustředěně odříkává slova modlitby*

:mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Skipp »

Ono mne pripadá celkove trocha dosť od veci, že kňaz zháňa ,podotýkamneustále zháňa ovocie a zeleninu a ponúka za nevelké množstvo vcelku nemalé prachy a to hocikomu. (kňaz v druidskom hájiku je teda asi ortodoxne neutralny:)
Tak len tolko, že ako nápad je to dobrý, npc easy quest sa hodí vždy, ale na druhej strane sa mi na tomto type questov nepáči to ,čo som hore uviedol.
Beriem ho ale s rezervou, podstátne je že sa to rozbieha.
Locked