je tam ais spatne hledas kdyz otevres knizku, tak muzes vybrat z 7 kruhu 8 kruh Mantikoru, nebo kdyz das 8 kruh, tak muzes vybrat 8 kruh mantikoru. Pokud nebyla odstranena, tak by tam mela byt. Tusim ze je tam i vodni a ohnivy elemental (ale to jenom z 8 ).Hacanus wrote:No ja mam knihu povolavani mistra koupil jsem ji asi za 25000 ale jak hledam tak hledam a tu mantikoru jsem tam nenasel![]()
Omezeni Summonu
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Omezeni Summonu
A zase se craftí...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Omezeni Summonu
Jo taak no tak to je super ! to sem ani necekalRejty wrote:Je to rozdeleny podle presvedceni, kazdej nemuze vsechny.
Btw tak mne napadlo, jak je to se zamerenim na necromanti kouzla pro dobrou postavu? podle Igora se kdesi RES ohanel vysokym DC necromantich kouzel, tusim ze bude urcite zamereny, lec jeho presvedceni podle stejneho topicu je HODNY. Neni to taky trosku mimo misu, zamerovat se na zlacke kouzla,kdyz je nekdo dobrej?
A zase se craftí...
Re: Omezeni Summonu
Jenom lamy se nezameri! Ale vzdyt nekromancie je silna! Tak proc se nezamerit! 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Omezeni Summonu
To je na každém, jakou svojí postavu má. Každý má na to svůj názor a můj je ten, že zavádět nějaké systémové zákazy kvůli jednomu hráči, je zbytečná námaha.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Omezeni Summonu
Ano, ale uz chybi jen ta fungujici inkviziceZyga wrote:Inkvizice uz je zavedena ne?
A ta stejne bude fungovat spis proti cernym hubam, nez lidem ve vlastnich liniich ktere potrebuji v boji proti nam.
*A tak vsichni upreni na velkou zlobu daleko od nich uplne zapomenli na zlo, ktere vyklicilo mezi jejich radami*
A zase se craftí...
Re: Omezeni Summonu
pokud by se to systémově dalo řešit, já bych byl pro, ale můžu bejt pro jenom souhlasem... asi by to bylo spousta práce pro malej efekt.
možná by bylo jednodušší třeba omezit možnost naučení kouzel u některého mistra, třeba by některý nešly vybrat) a přidalo by se mu to do dialogu... postava by si je musel asehnat na svitcích. Třeba mágové v Azurové věži jistě nikoho nekromancii učit nebudou...
možná by bylo jednodušší třeba omezit možnost naučení kouzel u některého mistra, třeba by některý nešly vybrat) a přidalo by se mu to do dialogu... postava by si je musel asehnat na svitcích. Třeba mágové v Azurové věži jistě nikoho nekromancii učit nebudou...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Omezeni Summonu
podle mě zas třeba mágové v Azurové věži nekromancii ovládaj.. oni nejsou ryze dobří a navíc nekromancii musí znát, aby se proti ní dokázali efektivně bránit a troufám si tvrdit, že i mezi neutrálními Azurovými mágy mohou být i tací, kteří tajně nekromancii provozují
Re: Omezeni Summonu
no to ovládat mohou, proč ne, ale je otázka, když přijde přivandrovalec a vnucuje jim prachy za vyučení, jestli mu (před očima ostatních) zrovna tyhle kouzla nechaj vybrat a naučí je ho... tak sem to myslel.pepa48 wrote:podle mě zas třeba mágové v Azurové věži nekromancii ovládaj.. oni nejsou ryze dobří a navíc nekromancii musí znát, aby se proti ní dokázali efektivně bránit a troufám si tvrdit, že i mezi neutrálními Azurovými mágy mohou být i tací, kteří tajně nekromancii provozují
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Omezeni Summonu
by ses divil co lidi dovedou za peníze 
Re: Omezeni Summonu
ani moc ne...pepa48 wrote:by ses divil co lidi dovedou za peníze
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Omezeni Summonu
Neni nahodou vyvolani golema z masa nekromance? Kdyz to je rozdelene podle presvedceni /moje postava je neutralne dobra s titulem Dobrodinec/ jak to ze ho mam moznost povolat? 
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Re: Omezeni Summonu
Chyba systemu ze se to bere podle presvedceni familiara a ten je v pripade golema (i kdyby to byl kostenej) neutral, protoze evil construct neexistuje
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Omezeni Summonu
a navíc omezení podle přesvědčení se ani nevstahuje na přítelíčky myslim.. jen na summon