1. Nevykupuje předměty zpět za stejnou cenu, jako tomu bylo na ST.
2. Itemy nejsou levnější oproti světu. (Pravděpodobně se nejedná o chybu, ale já to za chybu považuji)
3. Lektvary stojí o polovinu více než v obchodě.
OPRAVENO: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)
OPRAVENO: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)
No taky byc se trošku přimluvil za zvážení, zda do stratovního obchodu by se měly dávat věci s cenou 3000+
Kouzelnik je v pohode, ale valecnik si musi vybrat, zda chce zbran, ci zbroj.. to mi prijde dost ujete, pro startovni obchod.
Kouzelnik je v pohode, ale valecnik si musi vybrat, zda chce zbran, ci zbroj.. to mi prijde dost ujete, pro startovni obchod.
A zase se craftí...
Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)
Opravím ty ceny.
Ale předměty cenou nad 3k mají smysl, je to kvuli převedeným postavám,které mají možnost domluvit se s DM, že peníze dostanou už ve startovní lokaci.
Ale předměty cenou nad 3k mají smysl, je to kvuli převedeným postavám,které mají možnost domluvit se s DM, že peníze dostanou už ve startovní lokaci.
Na vyžádání.