OPRAVENO: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

OPRAVENO: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Post by Infra »

1. Nevykupuje předměty zpět za stejnou cenu, jako tomu bylo na ST.
2. Itemy nejsou levnější oproti světu. (Pravděpodobně se nejedná o chybu, ale já to za chybu považuji)
3. Lektvary stojí o polovinu více než v obchodě.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Post by nomis_b »

No taky byc se trošku přimluvil za zvážení, zda do stratovního obchodu by se měly dávat věci s cenou 3000+

Kouzelnik je v pohode, ale valecnik si musi vybrat, zda chce zbran, ci zbroj.. to mi prijde dost ujete, pro startovni obchod.
A zase se craftí...
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Dlouhán v lokaci strat (obchodník)

Post by karolina »

Opravím ty ceny.

Ale předměty cenou nad 3k mají smysl, je to kvuli převedeným postavám,které mají možnost domluvit se s DM, že peníze dostanou už ve startovní lokaci.
Na vyžádání.
Locked