VYŘEŠENO - Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
VYŘEŠENO - Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
Když jsem se přepla do přítelíčka a chtěla seslat vylepšenou neviditelnost, což má moje vílka jako zvláštní schopnost, začala castit a pak se mi vyhodila chybová hláška, že kouzlo selhalo kvůli únavě a už nešlo znovu použít, vypršelo. Netušila jsem, že by měli přítelíčci systém únavy (můj char měl únavu 5% takže tím to taky nebylo), takže to píšu do chyb.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
Tohle fungovalo už na ST. Jde o nějakou zábranu, aby se nedali přítelíčci používat k buffování.
.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
Aby si rozumnela, vila s kazdym vyvolanim (odvolanim/privolanim pres rozhovor atd..) ma to kouzlo znovu k pouziti, takze by se jednalo o nekonecno neviditelnosti.
Proto je tomu nejak zabraneno, ze se to nejak nuluje a ne vzdy to jde pouzit, i kdyz to vypada ze jde.
Proto je tomu nejak zabraneno, ze se to nejak nuluje a ne vzdy to jde pouzit, i kdyz to vypada ze jde.
A zase se craftí...
Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
To je divné... já dostával takhle na ST od víly buff a nějak se to počítalo, že neměla nekonečno použití vylepšené neviditelnosti. Pokud vim, tak má nějaký počet II dle úrovně daného povolání.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka
Když ji odvoláš přes rozhovor a zase vyvoláš, tak má zase nabito. To je to oč tu běží.
.