VYŘEŠENO - Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

VYŘEŠENO - Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Post by Kathermara »

Když jsem se přepla do přítelíčka a chtěla seslat vylepšenou neviditelnost, což má moje vílka jako zvláštní schopnost, začala castit a pak se mi vyhodila chybová hláška, že kouzlo selhalo kvůli únavě a už nešlo znovu použít, vypršelo. Netušila jsem, že by měli přítelíčci systém únavy (můj char měl únavu 5% takže tím to taky nebylo), takže to píšu do chyb.
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Post by Nalkanar »

Tohle fungovalo už na ST. Jde o nějakou zábranu, aby se nedali přítelíčci používat k buffování.
.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Post by nomis_b »

Aby si rozumnela, vila s kazdym vyvolanim (odvolanim/privolanim pres rozhovor atd..) ma to kouzlo znovu k pouziti, takze by se jednalo o nekonecno neviditelnosti.

Proto je tomu nejak zabraneno, ze se to nejak nuluje a ne vzdy to jde pouzit, i kdyz to vypada ze jde.
A zase se craftí...
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Post by Infra »

To je divné... já dostával takhle na ST od víly buff a nějak se to počítalo, že neměla nekonečno použití vylepšené neviditelnosti. Pokud vim, tak má nějaký počet II dle úrovně daného povolání.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Vylepšená neviditelnost u vílky přítelíčka

Post by Nalkanar »

Když ji odvoláš přes rozhovor a zase vyvoláš, tak má zase nabito. To je to oč tu běží.
.
Locked