Něco málo z NWN tisků

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Theo »

jaara wrote:
Daanri wrote:To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do koše?
Po přečtení jeho článku musím s Numerem jen souhlasit (bohužel jsem se debaty o Podtemnu neúčastnil, takže předpokládám, že fakta, která podal byla pravdivá).
Zvlastne. Pretoze tu sa vzdy odsuvaju do kosa blaboly kazdeho rejpala.
Kazdopadne si ma prekvapil (btw z numerom suhlasim).
Ora et Labora
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Neithan1 »

nomis_b wrote:
Neithan1 wrote: Clanok bol celkom v pohode, my sme vam vraveli ze hadzat to na tlak a podobne hovadiny je blbost.
No me to prislo spis jako ironie. Ze zacatku se to svadelo n apotvory, ktere sou tak hnusne, ze tam musi jit povrchnanen za staleho strachu :D
btw jeslit ma nekdo utok 30, nebo 28? tak vyjde na stejno .. kdyz tam bude chtit jit, stejne tam zajde.. a kdyz je postav vice tak je to uplne jedno.. a kouzleniky to vubec neovlivnuje..

prislo mi to , ze se to nastavilo, aby povrchnane nechodili dolu na "prochazky", ale jen, kdyz opravdu sou presvedceni, ze tam chteji.
Jasne, ale ako som pisal uz predtym, ja nekritizujem tie postihy (tie su fajn - ako pises aspon sa tam nebudu povrchnani prechadzat) ale sposob akym tie postihy ludia odovodnili.
Snad sa nerozjede dalsi flejm, aj ked co sa EQ tyka mame co dohanat.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Rejty »

Theo wrote:Zvlastne. Pretoze tu sa vzdy odsuvaju do kosa blaboly kazdeho rejpala.
Kazdopadne si ma prekvapil (btw z numerom suhlasim).
Zato ty jsi neprekvapil.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by igor »

Za zmínku by stálo podotknout, že je tu sice občas flejm ve kterym se kdokoliv může svobodně vyjádřit, ale nikdo tu nikomu nelepí nálepku "Potížista" ani se tu snad nedal ban. Kdyby se tu rozdávali nálepky, bany za flejm atp. tak by tu byl pro nezasvěcený "klid".
Třeba má Numero pravdu s tim, že by se nemělo vše vysvětlovat fyzikou ale holt "prostě to tak je". K dalším flejmům nezná tak dobře pozadí a někdy je třeba někomu odpovědět trochu peprnějc, když na několika stránkách omílá pořád to samý nebo se ve hře chová jako blb.

EDIT: Koukam že Neithan už nálepku má.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by photter »

kaz wrote:Opravdu bych rad videl ten obrazek, to musela byt sprostarna nejhlubsiho zrna :twisted:
na tom obrázku je podle očekávání moje postava a ani já ani plno dlaších lidí na něm neshledali nic závadnýho, takže bys byl asi zklamanej :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Krata »

tak to sem dej :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by photter »

tak jo, když chcete...ste všichni plnoletý ?

Image
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by igor »

photter wrote:na tom obrázku je podle očekávání moje postava
Jako na tvůj věk musim uznat že figuru máš fakt pěknou :mrgreen:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by nomis_b »

Jezisi a tohle ti zatrhli kvuli perverznosti??
Tak to teda nevim vzdyt je to krasna malba. A ani nevypada se zavrenyma ocima jako porno ci fotka ci ja nevim... je to proste je uplne jina kategorie.. ten clovek asi nikdy nesel na nejakou vystavu aktu ci co.
A zase se craftí...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Daanri »

Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie. :lol: :lol: :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by Zyga »

To je proste jinak nastaveny co je a co neni perverzni, me to pride normalni obrazek akorat bych pak sebral Asar veskery AC body co ziskava za hadry :mrgreen:
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by DenGrasse »

Daanri wrote:Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie. :lol: :lol: :lol:
taky sou většinou tvrdší, spíš je tu otázka autorskejch práv, na http://www.renderotica.com se už několikrát vyjadřovali nesouhlasně k neautorizovanýmu používání jejich obrázků...

co se týče flame k obrázku asar na EQ, labir se spíš vyděsil z obav před porušením hostingových pravidel (jeho hranici vnímání sexuality nemůžu posuzovat), která takové věci víceméně zakazují a v tehdy panující atmosféře na foru se to pak vyvinulo takhle...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by photter »

Zyga wrote:...akorat bych pak sebral Asar veskery AC body co ziskava za hadry :mrgreen:
jaký ? má všecko 0+0, zapomněls ? českej pseudohárkór, prskavka AC 45, ostatní 25 :mrgreen: :mrgreen:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by kaz »

K tomu obrazku - vcelku pekna kresbicka, podle me normalni fantasy obrazek, ale zrejme nekoho vydesila predstava, co vsechno muze vylezt, za tim hadem :twisted:

Jenom takova otazka, kdeze chodi takhle vohaknuty baby? :mrgreen: ze bych se tam skocil mrknout.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Něco málo z NWN tisků

Post by photter »

prej některý drowky sou v tomdle ohledu překvapivě vynalézavý :lol: ale asi musíš vydržet, než svirfneblini zkonstruujou ten předělávací strojek :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked