Daanri wrote:To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu.
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do koše?
Po přečtení jeho článku musím s Numerem jen souhlasit (bohužel jsem se debaty o Podtemnu neúčastnil, takže předpokládám, že fakta, která podal byla pravdivá).
Zvlastne. Pretoze tu sa vzdy odsuvaju do kosa blaboly kazdeho rejpala.
Kazdopadne si ma prekvapil (btw z numerom suhlasim).
Neithan1 wrote:
Clanok bol celkom v pohode, my sme vam vraveli ze hadzat to na tlak a podobne hovadiny je blbost.
No me to prislo spis jako ironie. Ze zacatku se to svadelo n apotvory, ktere sou tak hnusne, ze tam musi jit povrchnanen za staleho strachu
btw jeslit ma nekdo utok 30, nebo 28? tak vyjde na stejno .. kdyz tam bude chtit jit, stejne tam zajde.. a kdyz je postav vice tak je to uplne jedno.. a kouzleniky to vubec neovlivnuje..
prislo mi to , ze se to nastavilo, aby povrchnane nechodili dolu na "prochazky", ale jen, kdyz opravdu sou presvedceni, ze tam chteji.
Jasne, ale ako som pisal uz predtym, ja nekritizujem tie postihy (tie su fajn - ako pises aspon sa tam nebudu povrchnani prechadzat) ale sposob akym tie postihy ludia odovodnili.
Snad sa nerozjede dalsi flejm, aj ked co sa EQ tyka mame co dohanat.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
Za zmínku by stálo podotknout, že je tu sice občas flejm ve kterym se kdokoliv může svobodně vyjádřit, ale nikdo tu nikomu nelepí nálepku "Potížista" ani se tu snad nedal ban. Kdyby se tu rozdávali nálepky, bany za flejm atp. tak by tu byl pro nezasvěcený "klid".
Třeba má Numero pravdu s tim, že by se nemělo vše vysvětlovat fyzikou ale holt "prostě to tak je". K dalším flejmům nezná tak dobře pozadí a někdy je třeba někomu odpovědět trochu peprnějc, když na několika stránkách omílá pořád to samý nebo se ve hře chová jako blb.
EDIT: Koukam že Neithan už nálepku má.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá? Kazuko"drakobijec a bijec drakobijců"- drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Jezisi a tohle ti zatrhli kvuli perverznosti??
Tak to teda nevim vzdyt je to krasna malba. A ani nevypada se zavrenyma ocima jako porno ci fotka ci ja nevim... je to proste je uplne jina kategorie.. ten clovek asi nikdy nesel na nejakou vystavu aktu ci co.
Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Daanri wrote:Nahodou ten obrazok je husty a totalne sa hodi do sveta fantasy. Takze taky nechapem, to niektore portrety postav co su v baliku na vyber vyzeraju tvrdsie.
taky sou většinou tvrdší, spíš je tu otázka autorskejch práv, na http://www.renderotica.com se už několikrát vyjadřovali nesouhlasně k neautorizovanýmu používání jejich obrázků...
co se týče flame k obrázku asar na EQ, labir se spíš vyděsil z obav před porušením hostingových pravidel (jeho hranici vnímání sexuality nemůžu posuzovat), která takové věci víceméně zakazují a v tehdy panující atmosféře na foru se to pak vyvinulo takhle...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...