Práca u Sirina Azharovho knaza

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by nomis_b »

A sakra.. no nemel by to shanet neustale. Mela by tam byt celkem slusna sance, ze nechce sehnat nic, kdyz se quest dokonci ! setkal se nekdo s takovou opovedi?? Mela by byt vetsi sance, ze nebude znova chtit neco jineho, plus sance, kdyz s nim zacnete dialog, ze nic taky nechce je relativne velka.
sakra. asi budu muset pozadat nejakeho DM at me tam prenese a ja si to budu moct vyzkouset ve hre.. pekne idiotsky se to ladi, kdyz si to nemuzete vyzkouset sami.

Jinak umisteni rozhovoru kco o to bude zadat je vcelku jednoduche, kdyz se ti to nezda, a bude vas vic, Rejty to urcite muze prenest o jedno NPC dal.. treba k nejakemu vasnivemu druidovi sberateli ovoce :D
A zase se craftí...
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by DenGrasse »

to samý ta moje zkušenost, shání a shání, ale nic nevykupuje...

PS: nech si nainstalovat testovacího výkupníka k vám dolů do pekla... :mrgreen: (už vidím jak se banda drowů hrne z průchodu a křičí: ang-ge-li-ka? mě-šíč-ček? :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by kaz »

Po tom, co jsem sehnal jiste rostlinky korenarce, tak potom uz nic nechtela, a to jsem se tam zastavil asi trikrat behem dvou hodin real. Takze to ze nic nechce funguje, aspon teda u korenarky.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Skipp »

nomis_b wrote: Jinak umisteni rozhovoru kco o to bude zadat je vcelku jednoduche, kdyz se ti to nezda, a bude vas vic, Rejty to urcite muze prenest o jedno NPC dal.. treba k nejakemu vasnivemu druidovi sberateli ovoce :D
Tak to musí byť fakt nepraktické, keď sa ti to hneď po vytvorení nedá vyskúšať.
Ale fakt, proste sa mi to moc nezdá, aby kňaž zháňal bylinky. Vieš, ono by nevadilo keby chce "občas" aj bylinky, ale to napríklad o jeho povolaní moc nevypovedá. Intenzívny príjem byliniek, priam ako na bežiacom páse, by potrebovala trebárs kuchárka či pekárka do svojich koláčov, možno nejaký znudený ,maškrtný pulčik, ktorý nevie čo s peniazmi...
Možno by to nemal byť kňaz kto ponúka questy, ale napríklad tí lvl majstri, ktorí by mohli ponúkať limitované množstvo a obtiažnosť Q. za lvl...ale viem, s tým je viacej práce
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by nomis_b »

No lidi co to vykupuje je vice, Nevim kolika lidem to Rejty do dialogu protalcil.
A zase se craftí...
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by nomis_b »

DenGrasse wrote:to samý ta moje zkušenost, shání a shání, ale nic nevykupuje...

PS: nech si nainstalovat testovacího výkupníka k vám dolů do pekla... :mrgreen: (už vidím jak se banda drowů hrne z průchodu a křičí: ang-ge-li-ka? mě-šíč-ček? :mrgreen:
jak to myslis?? jako ze rekl chci treba tresne, ale kdyz si prisel s tresnemi, v dialogu bylo porad chci tresne, ale kdyz si dal prodat , tak je nevykoupila a rikala ze u sebe nic nemas?? je treba mozny, za na serveru sou 2 druhy tresni.. prosim o upresneni.
A zase se craftí...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Krata »

Hmm.. temnej drowý mág v Azharově chrámu, no jesli tě tam někdy DM hoděj tak to fot :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by nomis_b »

Krata wrote:Hmm.. temnej drowý mág v Azharově chrámu, no jesli tě tam někdy DM hoděj tak to fot :D
Samozrejme s jinou posavou, ze :D ale kdybych tam sel bez oznameni, tak by se na me povrchnani sesypali, co ze tam delam, kdyz mam postavu v podtemnu, ze je to vynaseni OOC veci, ze si mapuju teren atd .. :wink:
A zase se craftí...
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Zyga »

nomis_b wrote:
Krata wrote:Hmm.. temnej drowý mág v Azharově chrámu, no jesli tě tam někdy DM hoděj tak to fot :D
Samozrejme s jinou posavou, ze :D ale kdybych tam sel bez oznameni, tak by se na me povrchnani sesypali, co ze tam delam, kdyz mam postavu v podtemnu, ze je to vynaseni OOC veci, ze si mapuju teren atd .. :wink:
Ze tys delal ty qesty jenom abys mel ted kryti pro svoje OOC spehounsky a mapovaci aktivity :wink: ?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Práca u Sirina Azharovho knaza

Post by Krata »

Sakra Zyga mlč.. úplně ničíš naše plány, to ještě nikdo neví že sme s Bersem a Igorem byli dohodlý už před wipem že je zotročíme až něco zjistěj o hořejšku

Ted by mě zajímalo kdo to veme vážně :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked