OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Asura
Nováček
Posts: 13
Joined: 11:06 13. Jun 2014

OPRAVENO: Roba z pavouciho hedvábí

Post by Asura »

ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Post by Goran »

Hlavně pavoučí vlákna jsou ultralehká - ani zbroje neváží v takových řádech. Určitě to bude chyba.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Post by karolina »

Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
Na vyžádání.
Asura
Nováček
Posts: 13
Joined: 11:06 13. Jun 2014

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Post by Asura »

karolina wrote:
Asura wrote:ahoj dnes sem si koupil robu z pavouciho hedvábí a pak jsem si vsiml ze váží 101.0 :D.Má to tak být a nebo je to spatne nastavené prijde mi to totiz jako hloupost aby roba pro carodeje vazila tolik :D
Uf uf, to bude chyba, spíš měla mít menší hmotnost. To je z Dobrodruhova krámku?
bylo zakoupeno v Démonove kramku.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Roba z pavouciho hedvábí

Post by karolina »

Jasné, opravím to.
Na vyžádání.
Locked