OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by rosnicka »

tak ten krejci mi rekl * podiva se* balik je tu včas a kolik mi za nej da , ale ted ti nepovim od koho jsem ho nesla.. od nekoho z drowi ctvrti , a ten balik jsem nesla z duegarske pevnosti .. a jelikoz jsem tu potvoru nevidela tak jsem se s nim pronesla pres cele mesto tudiz jsem nestihla cas ale taky mi rekla ze jsem ho prinesla pozde a ze za nej dostanu petinu castky.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by PiAn0 »

Zdravim,

1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.

2) Vzal jsem si nekolik balicku od vice npc, ktere meli stejneho adresata pro zakaznika z pozemni divociny, kdyz jsem na misto, kde tento zakaznik normalne stava prisel, tak tam to npc chybelo. Uz se mi stalo vickrat ze tam ten adresat obcas neni. Je to chyba? nebo je to snad umyslny nahodny spawn?

Dekuji za odpovedi
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by karolina »

1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
2) Pokud se neukazují, je to chyba. Takhle neurčitě s tím ale nedokážu nic dělat, potřebuju konkrétní npc s příslušnou lokací abych mohla zkontrolovat zda se neskrývají.
Na vyžádání.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by -darkvision- »

Někteří npc mají tendenci skákat do hipsu. Nevím kdo vše to dělá, ale například to npc z přístavu ke kterému se balíky nosí to dělá.

* Kahzet - přístav (jméno npc z hlavy nedám)

Btw. O jakého zákazníka se jedná v podzemní divočině? Podzemní divočina 2 ? (ten je blízko spawnu fertoxů)
Pak je podzemní divočina X (lokace na jih a pak na východ z Kahzetu - tam jsou dvě npc - jedno v severní a jedno v jižní části)

Také je možnost že mohl kolem proběhnout někdo opačné frakce a dané npc zabít. Většina npc ke kterým se nosí balíky nejsou jen npc.
Například npc rybář se bude jmenovat rybář Očko (ilustrativní příklad)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by Barbar321 »

jj, přesně tak. Tam toho rybáře v podzemní divočině 2 normálně zabíjejí fertoxové, co jsou na kopečku. Stačí jeden, někdy dva a je v pánu.

To se pak holt musí čekat do restartu

(a nebo mu nastavit systémově aspoň 5/1 odolnost na fyzické zranění, aby útok přežil)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by PiAn0 »

1) tak pred pulrokem me barbara normalne ucila, to jeste nebyli baliky. Tedka ma pouze v rozhovoru baliky a moznost naucit se levl neni. Ma taky zelene jmeno a tak se jako ucitel i tvari.

2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po case?
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by Barbar321 »

karolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbary
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by Barbar321 »

PiAn0 wrote: 2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po case?
Řekl bych, že normální NPC nemají nastavený spawn (ono taky proč, když standardně neumírají každou chvilku). Možná by to s ním chtělo vyřešit obdobně jako s těmi cikány na povrchu, jak se tu na forku kdysi řešilo (tj. že na ně někdo přitáhl jezevce a ti to tam pěkně prokosili). Jeden z návrhů byl právě i dát odolnost na zranění, aby přežili tuto základní havěť. Nakonec se ale asi posunuli s táborem o kus vedle, tak nevím, zda-li se tam dělala ještě nějaká přídavná opatření, která by šla aplikovat i na Frosku rybáře podtemného.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by karolina »

Barbar321 wrote:
karolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbary
Nepotřebuju nic potvrdit, věřím vám, jen je neučí proč? protože má špatně rozhovor, chybí jí to v rozhovoru, nebo učí něco jinýho?

To je pořád to samé dokola, pokud chcete aby se nějaká chyba opravila, musíte jí nahlásit specifikovanou, jinak se vám každej na ty opravy vyprdne, zabere dost času zjistit co a jak nefunguje, když to neřeknete.
Na vyžádání.
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá

Post by PiAn0 »

karolina wrote:
Barbar321 wrote:
karolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbary
Nepotřebuju nic potvrdit, věřím vám, jen je neučí proč? protože má špatně rozhovor, chybí jí to v rozhovoru, nebo učí něco jinýho?

To je pořád to samé dokola, pokud chcete aby se nějaká chyba opravila, musíte jí nahlásit specifikovanou, jinak se vám každej na ty opravy vyprdne, zabere dost času zjistit co a jak nefunguje, když to neřeknete.
chybí ji to v rozhovoru, ma tam pouze rozhovor s baliky, nic jineho.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Locked