OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
tak ten krejci mi rekl * podiva se* balik je tu včas a kolik mi za nej da , ale ted ti nepovim od koho jsem ho nesla.. od nekoho z drowi ctvrti , a ten balik jsem nesla z duegarske pevnosti .. a jelikoz jsem tu potvoru nevidela tak jsem se s nim pronesla pres cele mesto tudiz jsem nestihla cas ale taky mi rekla ze jsem ho prinesla pozde a ze za nej dostanu petinu castky.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Zdravim,
1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.
2) Vzal jsem si nekolik balicku od vice npc, ktere meli stejneho adresata pro zakaznika z pozemni divociny, kdyz jsem na misto, kde tento zakaznik normalne stava prisel, tak tam to npc chybelo. Uz se mi stalo vickrat ze tam ten adresat obcas neni. Je to chyba? nebo je to snad umyslny nahodny spawn?
Dekuji za odpovedi
1) Mordana Netrpěliva uz dlouho nefunguje jako jediny ucitel barbara v podtemnu, hraci mi rikali ze se to nekde resilo, ale nikde jsem to nenasel. Chtel bych se zeptat zda se nekdy v blizke budoucnosti pocita s opravou, jinak totiz musim porad otravovat dm, aby me hazelo k ucitelum.
2) Vzal jsem si nekolik balicku od vice npc, ktere meli stejneho adresata pro zakaznika z pozemni divociny, kdyz jsem na misto, kde tento zakaznik normalne stava prisel, tak tam to npc chybelo. Uz se mi stalo vickrat ze tam ten adresat obcas neni. Je to chyba? nebo je to snad umyslny nahodny spawn?
Dekuji za odpovedi
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
2) Pokud se neukazují, je to chyba. Takhle neurčitě s tím ale nedokážu nic dělat, potřebuju konkrétní npc s příslušnou lokací abych mohla zkontrolovat zda se neskrývají.
2) Pokud se neukazují, je to chyba. Takhle neurčitě s tím ale nedokážu nic dělat, potřebuju konkrétní npc s příslušnou lokací abych mohla zkontrolovat zda se neskrývají.
Na vyžádání.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Někteří npc mají tendenci skákat do hipsu. Nevím kdo vše to dělá, ale například to npc z přístavu ke kterému se balíky nosí to dělá.
* Kahzet - přístav (jméno npc z hlavy nedám)
Btw. O jakého zákazníka se jedná v podzemní divočině? Podzemní divočina 2 ? (ten je blízko spawnu fertoxů)
Pak je podzemní divočina X (lokace na jih a pak na východ z Kahzetu - tam jsou dvě npc - jedno v severní a jedno v jižní části)
Také je možnost že mohl kolem proběhnout někdo opačné frakce a dané npc zabít. Většina npc ke kterým se nosí balíky nejsou jen npc.
Například npc rybář se bude jmenovat rybář Očko (ilustrativní příklad)
* Kahzet - přístav (jméno npc z hlavy nedám)
Btw. O jakého zákazníka se jedná v podzemní divočině? Podzemní divočina 2 ? (ten je blízko spawnu fertoxů)
Pak je podzemní divočina X (lokace na jih a pak na východ z Kahzetu - tam jsou dvě npc - jedno v severní a jedno v jižní části)
Také je možnost že mohl kolem proběhnout někdo opačné frakce a dané npc zabít. Většina npc ke kterým se nosí balíky nejsou jen npc.
Například npc rybář se bude jmenovat rybář Očko (ilustrativní příklad)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
jj, přesně tak. Tam toho rybáře v podzemní divočině 2 normálně zabíjejí fertoxové, co jsou na kopečku. Stačí jeden, někdy dva a je v pánu.
To se pak holt musí čekat do restartu
(a nebo mu nastavit systémově aspoň 5/1 odolnost na fyzické zranění, aby útok přežil)
To se pak holt musí čekat do restartu
(a nebo mu nastavit systémově aspoň 5/1 odolnost na fyzické zranění, aby útok přežil)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
1) tak pred pulrokem me barbara normalne ucila, to jeste nebyli baliky. Tedka ma pouze v rozhovoru baliky a moznost naucit se levl neni. Ma taky zelene jmeno a tak se jako ucitel i tvari.
2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po case?
2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po case?
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbarykarolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Řekl bych, že normální NPC nemají nastavený spawn (ono taky proč, když standardně neumírají každou chvilku). Možná by to s ním chtělo vyřešit obdobně jako s těmi cikány na povrchu, jak se tu na forku kdysi řešilo (tj. že na ně někdo přitáhl jezevce a ti to tam pěkně prokosili). Jeden z návrhů byl právě i dát odolnost na zranění, aby přežili tuto základní havěť. Nakonec se ale asi posunuli s táborem o kus vedle, tak nevím, zda-li se tam dělala ještě nějaká přídavná opatření, která by šla aplikovat i na Frosku rybáře podtemného.PiAn0 wrote: 2) je to lokace podzemni divocina 2, jmeno npc Froska, rybar. Pokud ho nekdo zabil, nemel by se zase spawnou po case?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
Nepotřebuju nic potvrdit, věřím vám, jen je neučí proč? protože má špatně rozhovor, chybí jí to v rozhovoru, nebo učí něco jinýho?Barbar321 wrote:Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbarykarolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
To je pořád to samé dokola, pokud chcete aby se nějaká chyba opravila, musíte jí nahlásit specifikovanou, jinak se vám každej na ty opravy vyprdne, zabere dost času zjistit co a jak nefunguje, když to neřeknete.
Na vyžádání.
Re: OPRAVENO:Mordana Netrpělivá
chybí ji to v rozhovoru, ma tam pouze rozhovor s baliky, nic jineho.karolina wrote:Nepotřebuju nic potvrdit, věřím vám, jen je neučí proč? protože má špatně rozhovor, chybí jí to v rozhovoru, nebo učí něco jinýho?Barbar321 wrote:Potvrzuju, že učila barbary do lvl 20. Na jiného trenéra barbara do epiku jsem dole nenarazil. U ní jsem trénoval svou první postavu. Pak přišla záležitost s balíky, kdy nejprve nefungovala, jak měla (teď si nejsem jistý, jestli balíky nevydávala nebo nepřijímala) a opravou začaly fungovat balíky jak měly, ale zase na druhou stranu už neučí barbarykarolina wrote:1) Mordanu opravím, pokud tedy správně chápu, že nechce učit barbary i když by měla? Nebo má snad špatný rozhovor?
To je pořád to samé dokola, pokud chcete aby se nějaká chyba opravila, musíte jí nahlásit specifikovanou, jinak se vám každej na ty opravy vyprdne, zabere dost času zjistit co a jak nefunguje, když to neřeknete.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!