Co ty na to Shamanne?
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na NT mi chybí, že není udělaná takhle (na tu hru mě nedávno navedli tady na foru). HC-RP, craft, vlastní editor map, questů, emo skilly! Full of win!!
Co ty na to Shamanne?
To je challenge!!

Co ty na to Shamanne?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jeden by tomu nevěřil, ale...
chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.
Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.
Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.
Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.
Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mohu mluvit pouze za sebe, ta "Czepuldova" akce jde i na můj vrub. Mrzí mě, že IC dění stojí na místě, ale jednak není moc času nazbyt a popravdě ani chuť logovat.Nalkanar wrote:Jeden by tomu nevěřil, ale...
chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.
Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.
Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Je to každé prázdniny to samé, vždycky se najdou jedinci, co začnou brečet, že je málo lidí ve hře....Derken- wrote:Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přes léto není nikdy moc aktivity, na podzim se to určitě zase zlepší.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.Bahnak wrote:Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tvoje poznámka je naprosto irelevantní, vzhledem k tomu, že nevíš (neměl bys vědět), co se dole děje.Infra wrote:
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dáleDesmond wrote:Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Měl jsem s tím docela velké plány, ale prostě to nedopadlo úplně nejlépe, ale něco jsem připsat mohl, přinejmenším nějaké drby o jejich (ne)přítomnosti. To je fakt.Nalkanar wrote: To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dálechápej, že to se mohlo aspoň trošku propírat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi pořádný výběr dvojitých seker. Kdybych navrhl nějaké sekery či tak něco? Šlo by s tím něco udělat?
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Navrhni, zpracuj, vymysli název a popisek zbraně a pošli to Karolíně. Když bude vůle a chuť, objeví se na shardu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1