CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

Na NT mi chybí, že není udělaná takhle (na tu hru mě nedávno navedli tady na foru). HC-RP, craft, vlastní editor map, questů, emo skilly! Full of win!!

Co ty na to Shamanne? :mrgreen: To je challenge!! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Jeden by tomu nevěřil, ale...

chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.

Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.

Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Nalkanar wrote:Jeden by tomu nevěřil, ale...

chybí mi DGho "samomluva", aneb dění ze světa od NPC pro NPC, bez hráčů.

Pokusím se to shrnout bez vynášení IC infa. Poslední dění na povrchu je staré víc jak dva měsíce a jde o nábor na akci. Nic o čem by se dalo bavit. Velká NPC akce, kterou tam oznamoval Czepulda vyšuměla zdánlivě do ztracena (nemyslím si, že v daném případě bych se musel extra vyptávat, abych se dozvěděl aspoň něco o tom, jak se to vyvíjí, zda jsou ještě v Karathě apod.) a netvrďte mi, že jsou 3 IC roky zalezlí v domě a nic nedělají.

Chybí mi prostě nějaký život světa mimo hráče, o kterém by se hráči mohli dohadovat, debatovat, drbat, dělat si srandu, cokoliv... prostě námět k hovoru. Svět na mě působí mrtvě a to že po lognutí potkám nějaké obvyklé postavy, se kterými proberu obvyklá témata, mě už opravdu moc nezabavuje.
Mohu mluvit pouze za sebe, ta "Czepuldova" akce jde i na můj vrub. Mrzí mě, že IC dění stojí na místě, ale jednak není moc času nazbyt a popravdě ani chuť logovat.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Derken- »

Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Derken- wrote:Jsou prazdniny a cas dovolenych, kazdy v Tymu ma spoustu jinych starosti a neustale troleni a stupidni hadky tady na foru nikomu z Tymu na chuti logovat nepridava.
Je to každé prázdniny to samé, vždycky se najdou jedinci, co začnou brečet, že je málo lidí ve hře....
Na vyžádání.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Přes léto není nikdy moc aktivity, na podzim se to určitě zase zlepší.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Bahnak wrote:Nebreč.
Dole se toho oproti povrchu tedy zdá se děje dost. To se mi líbí.
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Derken- »

Infra wrote:
Tohle mi vzhledem k tomu jak to dole chodí, připadá nemístné a provokující.
Tvoje poznámka je naprosto irelevantní, vzhledem k tomu, že nevíš (neměl bys vědět), co se dole děje.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Desmond wrote:
Nalkanar wrote:Kdy u vás začíná léto? Protože zrovna třeba CzepuldoDesmondovské cosi tam visí od ledna bez jakýchkoliv zmínek. A pak už tam bylo jen pár akcí, nějaké věci k (asi) probíhajícím/proběhnutým questům a dvě akce. Žádné pozadí světa, příběhy, drby, dění nic. Od ledna.
Některé informace se šířily přímo ve hře. Víc k tomu říct nemohu. Celé to uvízlo na neaktivitě hráčů i DM.
To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dále ;) chápej, že to se mohlo aspoň trošku propírat.
.
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Desmond »

Nalkanar wrote: To do jisté míry chápu, nicméně pořád tu chybí info o tom, zda stále jsou nebo nejsou a tak dále ;) chápej, že to se mohlo aspoň trošku propírat.
Měl jsem s tím docela velké plány, ale prostě to nedopadlo úplně nejlépe, ale něco jsem připsat mohl, přinejmenším nějaké drby o jejich (ne)přítomnosti. To je fakt.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Chybí mi pořádný výběr dvojitých seker. Kdybych navrhl nějaké sekery či tak něco? Šlo by s tím něco udělat?
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

Navrhni, zpracuj, vymysli název a popisek zbraně a pošli to Karolíně. Když bude vůle a chuť, objeví se na shardu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Post Reply