No ale k veci...šiel som do hry ,ale nie do sveta ,ale tvorby novej postavy aby som si mohol pozrieť nové portréty a tam sa našiel dovod napísania tohto ukecaného príspevku : Všecky nové portréty sú neni portrétmi ale iba bielymi plátnami. Teda sú tam ale neni sú tam
Velký balíček portrétov
Velký balíček portrétov
Som si ho stiahol až teraz zo stranky thalie . Stiahol ,rozbalil, skopol do adresara Portraits kde sa všetkých tých vyše tisíc TGA súborov z mixovalo s ďalšími 1000 a tak som sa tešil celkom peknej zbierke portrétov uskladnených v jednej zložke ktorú mi otvára asi 3 sekundy 
No ale k veci...šiel som do hry ,ale nie do sveta ,ale tvorby novej postavy aby som si mohol pozrieť nové portréty a tam sa našiel dovod napísania tohto ukecaného príspevku : Všecky nové portréty sú neni portrétmi ale iba bielymi plátnami. Teda sú tam ale neni sú tam
Každý jeden obraz nemá obrázok...a teda je biely...ako keď si predstavíme čistý výkres, na ktorý sa ešte len chystáme malovať.
No ale k veci...šiel som do hry ,ale nie do sveta ,ale tvorby novej postavy aby som si mohol pozrieť nové portréty a tam sa našiel dovod napísania tohto ukecaného príspevku : Všecky nové portréty sú neni portrétmi ale iba bielymi plátnami. Teda sú tam ale neni sú tam
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Velký balíček portrétov
je fakt ze par je jich podelanejch jak rika Skipp... a sou i votoceny vzhuru nohama, asi nekdo blbe vyrobil 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Velký balíček portrétov
Ale moj obrazok napriklad nevidi tiez a pritom ostatnym aj mne sa zobrazuje normalne, takze problem bude inde.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Velký balíček portrétov
Podotýkam ,že keď si portréty prezerám vo windowse v ACDsee tak neni žiadny problém, žiadne biele obrázky ani poprevracané naopak jak je to u Berserkra