Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
ZbrojxDruid bych upravil podle DnD, neboli druid muze nosit zbroj, ale nasledujich xhodin/dni nebude moci vyuzivat svou moc. Castecne pro zvyklosti, ale predevsim kvuli vyvazeni.
Souhlasim s tim, aby pokud to jen trochu jde, byla moznost volby. Na druhou stranu mi ale prijde, ze to, o cem se tu uvazuje ani nijak nediskriminuje tebou jmenovane vyjimky.
Nektere z vyjimek mi ale prisli trochu divne. Nerikam, ze by byt nemeli, naopak, ale proc by meli mit jako zaklad druida? U nekterych mi prijde, ze by pro postavu byl vhodnejsi jiny class jako zaklad.
Vychazim z toho, ze class druida je specificky moznosti pouzivat AE, druidska kouzla a predevsim promenny. Pokud dve z techto vlastnosti nechci, je nesmysl davat si druida jako class.
Souhlasim s tim, aby pokud to jen trochu jde, byla moznost volby. Na druhou stranu mi ale prijde, ze to, o cem se tu uvazuje ani nijak nediskriminuje tebou jmenovane vyjimky.
Nektere z vyjimek mi ale prisli trochu divne. Nerikam, ze by byt nemeli, naopak, ale proc by meli mit jako zaklad druida? U nekterych mi prijde, ze by pro postavu byl vhodnejsi jiny class jako zaklad.
Vychazim z toho, ze class druida je specificky moznosti pouzivat AE, druidska kouzla a predevsim promenny. Pokud dve z techto vlastnosti nechci, je nesmysl davat si druida jako class.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
24 hodin..neni to moc?Rejty wrote:Jako v DnD ji muze nosit, ale pak na 24 hodin ztraci schopnosti druida. Kdyz udelas, ze ji muze nosit, ale ztrati je jen pri obleceni, tak se to bude delat tak, ze ji shodis, boostnes se a nahodis...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,v DnD ma jenom na stredni protoze tezsi sou stejne z kovu) a to, ze nemuze nosit kovovy zbroje ani nedruidsky zbrane je omezeni uz z DnD. Vysvetleni je "protoze jim to zakazujou jejich duchovni tradice" proc to je nemam poneti, nejlepsi odpoved je asi PROTO
.
U NwN je akorat efekt ze neexistuje kouzlo ironwood ktery dava snad na den/lvl drevenymu predmetu vlastnosti jako by byl z oceli. Podobne myslim ze by druid nebyl limitovan ani kdyby nosil fullplat z dracich supin (ale ten se dost blbe shani)
U NwN je akorat efekt ze neexistuje kouzlo ironwood ktery dava snad na den/lvl drevenymu predmetu vlastnosti jako by byl z oceli. Podobne myslim ze by druid nebyl limitovan ani kdyby nosil fullplat z dracich supin (ale ten se dost blbe shani)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
i v nwn má jen na lehké a středníZyga wrote:Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Prečo musí každé ovladnuté zviera začať útočiť po uplinutí doby trvania ovládnutia ,to neni fér. Ak na druida neútočilo pred ovládnutím prečo musí byť agresívne po ovládnutí(konkretne to bol lity medved,ktory ma neprijemne prepadol)..to ho tak naštvalo, že sa po zobudení ocitol niekde uplne inde? 
Dosť sa to komplikuje keĎ sa uvolní z ovladnutia, pretože zatial sa mi nikdy nepodarilo ovládnuť ho zas..vždy mi hlási kritickú chybu
Dosť sa to komplikuje keĎ sa uvolní z ovladnutia, pretože zatial sa mi nikdy nepodarilo ovládnuť ho zas..vždy mi hlási kritickú chybu
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Já když sem měl ovládnutý zvíře a chtěl sem se ho zbavit tak sem řek //pouštim a parta ho zabila
Ne, dal sem mu příkaz "zůstaň na místě" a když sem byl dost daleko tak jsem dal pustit zvíře... ale to neřeší to nečekaný uvolnění.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
igor wrote:Já když sem měl ovládnutý zvíře a chtěl sem se ho zbavit tak sem řek //pouštim a parta ho zabilaNe, dal sem mu příkaz "zůstaň na místě" a když sem byl dost daleko tak jsem dal pustit zvíře... ale to neřeší to nečekaný uvolnění.
To robím aj ja,keď ma zviera napadne ,že ho ovládnem a zastavím,ale keď ovládnem zviera aby mi pomáhalo tak ono sa nečakane vymkne spod kontroly a už je zle
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Asi nedostatek frakci.
Jsou dve moznosti.
1. Kazde uvolnene zvire nechat pratelske - to je ta jednodussi.
2. Pamatovat si stav pred ovladnetim a pak ho zase vratit - slozitejsi.
Jsou dve moznosti.
1. Kazde uvolnene zvire nechat pratelske - to je ta jednodussi.
2. Pamatovat si stav pred ovladnetim a pak ho zase vratit - slozitejsi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
kucik wrote:Asi nedostatek frakci.
Jsou dve moznosti.
1. Kazde uvolnene zvire nechat pratelske - to je ta jednodussi.
2. Pamatovat si stav pred ovladnetim a pak ho zase vratit - slozitejsi.
Ako mozem nechat uvolnene zviera priatelske asi vobec nechapem alebo co...ved ono ma hned napadne a to tak ze len nachvilu zavaham a cestujem za rohatym! Preco sa neda ovladnut naspet???
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Myslim že dá, ale máš na to postih... tak proto ho neovládneš.Skipp wrote: Ako mozem nechat uvolnene zviera priatelske asi vobec nechapem alebo co...ved ono ma hned napadne a to tak ze len nachvilu zavaham a cestujem za rohatym! Preco sa neda ovladnut naspet???
Pokud přítelíčka někdo vypustí úmyslně, tak bych ho nechal přátelský - zvíře druida pořád poslouchá a poslechne ho aby zůstalo
Pokud si druid/ranger hodí špatně na AE, tak bych ho nechal nepřátelský - nejseš tak zkušenej a zvíře se vzbouřilo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
No ne, ja myslel opravit to, aby zvire a) zustalo pratelske b) vratilo se k puvodnim sympatiim, at uz byly jakekoliv.
Melo by to jit.
Melo by to jit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranenéZyga wrote:Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Proč probudit? dyk to není kouzlo nebo hipnoza ale hraničář/druid s tim zvířetm nějak "rozmlouvá" a zvíře ho následuje a pomhá mu.. když to se zvířatama moc neumí tak může udělat něco, co by to zvíře nějak naštvalo a zautočí, ale bylo by dobrý kdyby po odpojení od zvířete neutočili.. po odpojení aby zvíře bylo přátelské a aby se házelo na schonost.. když to nevyjde tak zvíře se naštve a když to vyjde tak zvíře se začne v klidu starat o sebe
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.