Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by kucik »

ZbrojxDruid bych upravil podle DnD, neboli druid muze nosit zbroj, ale nasledujich xhodin/dni nebude moci vyuzivat svou moc. Castecne pro zvyklosti, ale predevsim kvuli vyvazeni.

Souhlasim s tim, aby pokud to jen trochu jde, byla moznost volby. Na druhou stranu mi ale prijde, ze to, o cem se tu uvazuje ani nijak nediskriminuje tebou jmenovane vyjimky.

Nektere z vyjimek mi ale prisli trochu divne. Nerikam, ze by byt nemeli, naopak, ale proc by meli mit jako zaklad druida? U nekterych mi prijde, ze by pro postavu byl vhodnejsi jiny class jako zaklad.

Vychazim z toho, ze class druida je specificky moznosti pouzivat AE, druidska kouzla a predevsim promenny. Pokud dve z techto vlastnosti nechci, je nesmysl davat si druida jako class.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Skipp »

Rejty wrote:Jako v DnD ji muze nosit, ale pak na 24 hodin ztraci schopnosti druida. Kdyz udelas, ze ji muze nosit, ale ztrati je jen pri obleceni, tak se to bude delat tak, ze ji shodis, boostnes se a nahodis...
24 hodin..neni to moc?
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Rejty »

Ne.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Zyga »

Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,v DnD ma jenom na stredni protoze tezsi sou stejne z kovu) a to, ze nemuze nosit kovovy zbroje ani nedruidsky zbrane je omezeni uz z DnD. Vysvetleni je "protoze jim to zakazujou jejich duchovni tradice" proc to je nemam poneti, nejlepsi odpoved je asi PROTO :mrgreen: .
U NwN je akorat efekt ze neexistuje kouzlo ironwood ktery dava snad na den/lvl drevenymu predmetu vlastnosti jako by byl z oceli. Podobne myslim ze by druid nebyl limitovan ani kdyby nosil fullplat z dracich supin (ale ten se dost blbe shani)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by pepa48 »

Zyga wrote:Druid ma proficience na vsecky zbroje (myslim v NwN,...
i v nwn má jen na lehké a střední
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Skipp »

Prečo musí každé ovladnuté zviera začať útočiť po uplinutí doby trvania ovládnutia ,to neni fér. Ak na druida neútočilo pred ovládnutím prečo musí byť agresívne po ovládnutí(konkretne to bol lity medved,ktory ma neprijemne prepadol)..to ho tak naštvalo, že sa po zobudení ocitol niekde uplne inde? :)
Dosť sa to komplikuje keĎ sa uvolní z ovladnutia, pretože zatial sa mi nikdy nepodarilo ovládnuť ho zas..vždy mi hlási kritickú chybu
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by igor »

Já když sem měl ovládnutý zvíře a chtěl sem se ho zbavit tak sem řek //pouštim a parta ho zabila :D Ne, dal sem mu příkaz "zůstaň na místě" a když sem byl dost daleko tak jsem dal pustit zvíře... ale to neřeší to nečekaný uvolnění.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Skipp »

igor wrote:Já když sem měl ovládnutý zvíře a chtěl sem se ho zbavit tak sem řek //pouštim a parta ho zabila :D Ne, dal sem mu příkaz "zůstaň na místě" a když sem byl dost daleko tak jsem dal pustit zvíře... ale to neřeší to nečekaný uvolnění.

To robím aj ja,keď ma zviera napadne ,že ho ovládnem a zastavím,ale keď ovládnem zviera aby mi pomáhalo tak ono sa nečakane vymkne spod kontroly a už je zle
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by kucik »

Asi nedostatek frakci.

Jsou dve moznosti.
1. Kazde uvolnene zvire nechat pratelske - to je ta jednodussi.
2. Pamatovat si stav pred ovladnetim a pak ho zase vratit - slozitejsi.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Skipp »

kucik wrote:Asi nedostatek frakci.

Jsou dve moznosti.
1. Kazde uvolnene zvire nechat pratelske - to je ta jednodussi.
2. Pamatovat si stav pred ovladnetim a pak ho zase vratit - slozitejsi.

Ako mozem nechat uvolnene zviera priatelske asi vobec nechapem alebo co...ved ono ma hned napadne a to tak ze len nachvilu zavaham a cestujem za rohatym! Preco sa neda ovladnut naspet???
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by igor »

Skipp wrote: Ako mozem nechat uvolnene zviera priatelske asi vobec nechapem alebo co...ved ono ma hned napadne a to tak ze len nachvilu zavaham a cestujem za rohatym! Preco sa neda ovladnut naspet???
Myslim že dá, ale máš na to postih... tak proto ho neovládneš.

Pokud přítelíčka někdo vypustí úmyslně, tak bych ho nechal přátelský - zvíře druida pořád poslouchá a poslechne ho aby zůstalo

Pokud si druid/ranger hodí špatně na AE, tak bych ho nechal nepřátelský - nejseš tak zkušenej a zvíře se vzbouřilo.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by kucik »

No ne, ja myslel opravit to, aby zvire a) zustalo pratelske b) vratilo se k puvodnim sympatiim, at uz byly jakekoliv.

Melo by to jit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Zyga »

Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Skipp »

Zyga wrote:Ja bych to klidne nechal jak to je, si predtav ze se vzbudis s rozmlacenou drzkou. Taky si vybijes vztek na prvnim koho vidis (kor kdyz si ho naposledy videl tesne predtim nez ses dostal do rozmlacenyho stavu)
Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Krata »

Proč probudit? dyk to není kouzlo nebo hipnoza ale hraničář/druid s tim zvířetm nějak "rozmlouvá" a zvíře ho následuje a pomhá mu.. když to se zvířatama moc neumí tak může udělat něco, co by to zvíře nějak naštvalo a zautočí, ale bylo by dobrý kdyby po odpojení od zvířete neutočili.. po odpojení aby zvíře bylo přátelské a aby se házelo na schonost.. když to nevyjde tak zvíře se naštve a když to vyjde tak zvíře se začne v klidu starat o sebe
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked