Ivorské hroby, třetí patro

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Raznuts
Nováček
Posts: 47
Joined: 01:52 10. Sep 2014

Ivorské hroby, třetí patro

Post by Raznuts »

Elektrická past dc 28 a dmg 170.

Nejsem si jistej, že to odpovídá lvlu toho dungu. Nejsem si jist, že tam má většina postav mé úrovně todle přežít vůbec.
Image

Svatovít - Kněz Dei Ananga
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Ivorské hroby, třetí patro

Post by NesQe »

V tom dungu si myslím že to není vůbec problém a žádná chyba to nejní :o :shock: elektrika je elektrika ... neměl si na sobě výbavu z craftu ? ty procenta ti vytáhnou i na slabé hodně.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Raznuts
Nováček
Posts: 47
Joined: 01:52 10. Sep 2014

Re: Ivorské hroby, třetí patro

Post by Raznuts »

Po pokusu s elementalem (ohnivým) to dává sice jen 120 elektřinou. A ano dostal jsem víc za equip.

Ale má to teda znamenat, že kdokoli kdo nemá hlavní save reflex a snizeni damage, aby tam prostě nakvartál chcípnul?

To mi nejpřijde logické. Pasti nejsou od toho aby tě oneshotovaly. Hlavně ně když máš namaxované co se dá aby jsi přežil na té úrovni.
Image

Svatovít - Kněz Dei Ananga
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Ivorské hroby, třetí patro

Post by J.F.Payne »

Holt někde s sebou musíš tahat roguea, nebo mít připravený odpasťovací kouzla. Stejně jako někde nedáš bosse třeba bez čaroděje, nebo bez tanka...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Ivorské hroby, třetí patro

Post by Mourisson1 »

Jono, většinou když si něco zapastím, tak nechci cíl oneshotnout, ale jen polechtat :D :D
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Locked