CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Není jednodušší, aby si ten krumpáč nechal hráč udělat na míru?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

Není, neboť můj KOPR bude trvat dlouho.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Zeerit »

A co je přidat jenom do craftu ?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Zeerit wrote:A co je přidat jenom do craftu ?
No, asi takhle... craft dělá jenom nomis.. myslíš, že má málo práce?
Na vyžádání.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Zeerit »

Řekl jsem snad něco takovýho ? Mě jsou ty krumpáče uplně u vetešníka, ale přijde mi to víc logické, než mít sortiment magických krumpáčů u prodejce zbraní.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

ok, o práci s popisky méně.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by May »

Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.
Vedoucí týmu Thalie
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by May »

Rejty wrote:
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by May »

Rejty wrote:
May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

May wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupky
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by May »

Barbar321 wrote:
May wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupky
Vnukl si mi nápad. :D Co kdyby úplně na začátku tý boční lokace, byla průrva ve skále, ve které by byl žebřík dolů, tam tunel se stirgama. Jako je tunel, kterej vede do podzemní divočiny 3 a 4 s Fertoxama? Tuším TUNEL 13 nebo jak...S tím rozdílem, že tenhle tunel by vedl k těm rybářům a mohly by se na něj napojit i zatopený, nebo houbovitý tunely.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Derken- »

Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by May »

Derken- wrote:Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Byl to jen nápad...
User avatar
Lidda
Měšťan
Posts: 209
Joined: 21:48 01. Mar 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Lidda »

May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Plus je jeste jeden je na konci ty lokace Zatopeny 1 a dalsi v Zatopenych 2. Je to desnej vopruz. Zdrhat tamtadma pri nejaky bitce jako lowbik je jista smrt, potes koste bejt to pvp, to bych rozkousala klavesnici : )

Jak rika Barbar, postava se tam furt zasekava, z toho kopce je jedna jedina spravna cesta, ktera se da naucit, ale clovek na ni i tak stravi pitomych 20s (prumerne s jednim, dvema zaseky) i presto ze je to vzdalenost, co se da sebehnout za 5.

Pokad by tohle slo predelat na jakejkoliv jinej teren, byla by nas tak pulka podtemna vdecna : )
Post Reply