CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Není jednodušší, aby si ten krumpáč nechal hráč udělat na míru?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Není, neboť můj KOPR bude trvat dlouho.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A co je přidat jenom do craftu ?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No, asi takhle... craft dělá jenom nomis.. myslíš, že má málo práce?Zeerit wrote:A co je přidat jenom do craftu ?
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Řekl jsem snad něco takovýho ? Mě jsou ty krumpáče uplně u vetešníka, ale přijde mi to víc logické, než mít sortiment magických krumpáčů u prodejce zbraní.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ok, o práci s popisky méně.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.Rejty wrote:Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.Rejty wrote:Nešel, protože v tomhle tilesetu nejde udělat stoupání jinak než přes ten kopec, takže by se musela lokace buď udělat kompletně znova v novém tilesetu, nebo by to musela být placka.May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupkyMay wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vnukl si mi nápad.Barbar321 wrote:Spíš než placku (která opravdu není tak zajímavá) bych se v této lokaci přimlouval za rozšíření "náhorní plošiny" v některých místech. Myslím, že dva úseky jsou natolik úzké, že se tam postava zasekává o nějaké terénní výstupkyMay wrote: Ja osobne bych tu lokaci brala i placatou furt se tam nosej baliky a je to otrava a desny zdrzeni.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Byl to jen nápad...Derken- wrote:Ta mapa má nějaký smysl a rozvržení. Nemůžeš jen tak přidat krátkou lokaci, která ti povede na jiný kvadrant podtemna.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Plus je jeste jeden je na konci ty lokace Zatopeny 1 a dalsi v Zatopenych 2. Je to desnej vopruz. Zdrhat tamtadma pri nejaky bitce jako lowbik je jista smrt, potes koste bejt to pvp, to bych rozkousala klavesnici : )May wrote:Vite jak oddelaval ten desnej kopec na zacatku lokace Zatopenne tunely 1 ?Tak uplne stejnej je vedle ty lokace z leva, jak tam jsou rybari nesel by taky oddelat?
Jak rika Barbar, postava se tam furt zasekava, z toho kopce je jedna jedina spravna cesta, ktera se da naucit, ale clovek na ni i tak stravi pitomych 20s (prumerne s jednim, dvema zaseky) i presto ze je to vzdalenost, co se da sebehnout za 5.
Pokad by tohle slo predelat na jakejkoliv jinej teren, byla by nas tak pulka podtemna vdecna : )