CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Shaman88 wrote:
Strigo wrote:
Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Nikdo nemá žádný názor?
Mě se to líbí.
Mě se líbí koncept ale navržené řešení už ne, rozhodně bych to neřešil teleportama.

Spíš bych rozházel po lesích různé skryté výhody pro tato lesní povolání, sem tam třeba studánku/keř co by dal druidovi/hraničářovi kouzlo spěšný ústup na pár kol, bylinku co vyléčí pár hp jemu nebo kamarádům nebo skryté tlačítko, které může použít pouze druid/hraničář které otevře tajný průchod na nějaký obzvlášť otravně vysoký kopec/klikatou cestu a to klidně pro celou partu - dokud mají hraničáře aby jim tu zkratku ukázal, tam kde je řeka která se musí třeba přes dvě lokace obcházek k mostu by občas mohl hraničář vyčmuchat brod a převést sebe i partu rovnou a tak dál.

Rozhodně něco co vyžaduje aby ten stopař skutečně stopoval a prolézal lez, nikoliv aby po něm cestoval jak metrem, jak pražáci co neznají prahu ale jen plánek A-B-C.
Last edited by sandoftime on 09:20 22. Oct 2014, edited 1 time in total.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)
A to souvisí jak?
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Strigo »

To co navrhuje sandoftime je taky jedna z možností, příspěvek jsem tady dal převážně proto, že bych rád aby různá povolání byly zajímavé i v jiných věcech.

Nyní se dívám na mechaniku a vidí +2 k AB +1 AC, sesílání kouzel, magická odolnost apod.
Což je pěkné, nicméně by se mi líbilo, aby povolání byly zajímavé i jiným způsobem.

Třeba zaklínači a čarodějové mohli najít magická místa, které by jim umožnili restit víckrát během chvíle, nebo když zrestí na daném místě dostanou navíc nějaký bonus.

Něco podobného pro kleriky, po cestách se objevují kapličky a jiná posvátná místa.

Mnichové už by sami o sobě mohli mít lepší meditaci, třeba častěji... jsou to přeci mnichové, vnitřně vyrovnaní lidé (převážně)

Rád bych aby byly povolání zajímavější v těchto ohledech.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Shaman88 wrote:
Krysak wrote:
Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)
A to souvisí jak?

To jedno je celkem hezký nástroj pro skupinu. To druhé je blbost na třetí:).
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Chybí mi pro kováře možnot kovat vlastní nástroje tzn. stahovací nože, lopaty, krumpáče, sekery, kladiva atd. Samozřejmě čím lepší materiál, tím větší výdrž nástroje. Tohle měli zmáknuté na demoně dobře.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

sandoftime wrote:Chybí mi pro kováře možnot kovat vlastní nástroje tzn. stahovací nože, lopaty, krumpáče, sekery, kladiva atd. Samozřejmě čím lepší materiál, tím větší výdrž nástroje. Tohle měli zmáknuté na demoně dobře.
Taky bych se za to přimlouval. event. aspoň, aby se ukazovalo, v jakém asi tak stavu ten nástroj je.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Uradin
Měšťan
Posts: 165
Joined: 00:47 21. Jun 2008
Location: Tokyo
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Uradin »

mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

To není vůbec špatný nápad.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
To by byl hodně OP feat. Když už tak srazit OČ o 5, ne dmg.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Mourisson1 »

Co je na něm tak strašně OP?
sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Bahnak wrote:To není vůbec špatný nápad.
Zdar, ono to na první pohled vypadá fajn, ale druhej pohled říká.... nejsou amulety na obranu. Uz ted mají WM utok jak naboostena DD na stejném lvl obranu. A sacrifice -5 dmg za +5 Attack v kombu s KD není špatný kšeft, staci vetsí parta a ztrata se dozene po sražení. Osobne bych byl s tímto featem opatrný a muselo bý to být v kontextu sirších změn. Nejde o klasické fightery, ale jde o to, ze by to velmi posililo dexové zužlaly, kteří by pak profiovali ze sneaku....

Neni vsechno zlato, co se třpytí.....


Edit: ja souhlasim s prasetem a králíkem..... asi jsem se zbláznil...
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Mourisson1 wrote:Co je na něm tak strašně OP?
sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401
Dík
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
Nešlo.
Vedoucí týmu Thalie
Post Reply