Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě se líbí koncept ale navržené řešení už ne, rozhodně bych to neřešil teleportama.Shaman88 wrote:Mě se to líbí.Strigo wrote:Nikdo nemá žádný názor?Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky
Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo
Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů
Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat
Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.
Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.
Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Spíš bych rozházel po lesích různé skryté výhody pro tato lesní povolání, sem tam třeba studánku/keř co by dal druidovi/hraničářovi kouzlo spěšný ústup na pár kol, bylinku co vyléčí pár hp jemu nebo kamarádům nebo skryté tlačítko, které může použít pouze druid/hraničář které otevře tajný průchod na nějaký obzvlášť otravně vysoký kopec/klikatou cestu a to klidně pro celou partu - dokud mají hraničáře aby jim tu zkratku ukázal, tam kde je řeka která se musí třeba přes dvě lokace obcházek k mostu by občas mohl hraničář vyčmuchat brod a převést sebe i partu rovnou a tak dál.
Rozhodně něco co vyžaduje aby ten stopař skutečně stopoval a prolézal lez, nikoliv aby po něm cestoval jak metrem, jak pražáci co neznají prahu ale jen plánek A-B-C.
Last edited by sandoftime on 09:20 22. Oct 2014, edited 1 time in total.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A to souvisí jak?Krysak wrote:Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To co navrhuje sandoftime je taky jedna z možností, příspěvek jsem tady dal převážně proto, že bych rád aby různá povolání byly zajímavé i v jiných věcech.
Nyní se dívám na mechaniku a vidí +2 k AB +1 AC, sesílání kouzel, magická odolnost apod.
Což je pěkné, nicméně by se mi líbilo, aby povolání byly zajímavé i jiným způsobem.
Třeba zaklínači a čarodějové mohli najít magická místa, které by jim umožnili restit víckrát během chvíle, nebo když zrestí na daném místě dostanou navíc nějaký bonus.
Něco podobného pro kleriky, po cestách se objevují kapličky a jiná posvátná místa.
Mnichové už by sami o sobě mohli mít lepší meditaci, třeba častěji... jsou to přeci mnichové, vnitřně vyrovnaní lidé (převážně)
Rád bych aby byly povolání zajímavější v těchto ohledech.
Nyní se dívám na mechaniku a vidí +2 k AB +1 AC, sesílání kouzel, magická odolnost apod.
Což je pěkné, nicméně by se mi líbilo, aby povolání byly zajímavé i jiným způsobem.
Třeba zaklínači a čarodějové mohli najít magická místa, které by jim umožnili restit víckrát během chvíle, nebo když zrestí na daném místě dostanou navíc nějaký bonus.
Něco podobného pro kleriky, po cestách se objevují kapličky a jiná posvátná místa.
Mnichové už by sami o sobě mohli mít lepší meditaci, třeba častěji... jsou to přeci mnichové, vnitřně vyrovnaní lidé (převážně)
Rád bych aby byly povolání zajímavější v těchto ohledech.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Shaman88 wrote:A to souvisí jak?Krysak wrote:Tak v takovém případě mi za Zaklínače moc moc chybí epická kouzla..... takovej town portal mi chybí strašně moc.... (lvl na něj dávno mám:)Shaman88 wrote:Mě se to líbí.
To jedno je celkem hezký nástroj pro skupinu. To druhé je blbost na třetí:).
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi pro kováře možnot kovat vlastní nástroje tzn. stahovací nože, lopaty, krumpáče, sekery, kladiva atd. Samozřejmě čím lepší materiál, tím větší výdrž nástroje. Tohle měli zmáknuté na demoně dobře.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Taky bych se za to přimlouval. event. aspoň, aby se ukazovalo, v jakém asi tak stavu ten nástroj je.sandoftime wrote:Chybí mi pro kováře možnot kovat vlastní nástroje tzn. stahovací nože, lopaty, krumpáče, sekery, kladiva atd. Samozřejmě čím lepší materiál, tím větší výdrž nástroje. Tohle měli zmáknuté na demoně dobře.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To není vůbec špatný nápad.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To by byl hodně OP feat. Když už tak srazit OČ o 5, ne dmg.Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co je na něm tak strašně OP?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zdar, ono to na první pohled vypadá fajn, ale druhej pohled říká.... nejsou amulety na obranu. Uz ted mají WM utok jak naboostena DD na stejném lvl obranu. A sacrifice -5 dmg za +5 Attack v kombu s KD není špatný kšeft, staci vetsí parta a ztrata se dozene po sražení. Osobne bych byl s tímto featem opatrný a muselo bý to být v kontextu sirších změn. Nejde o klasické fightery, ale jde o to, ze by to velmi posililo dexové zužlaly, kteří by pak profiovali ze sneaku....Bahnak wrote:To není vůbec špatný nápad.
Neni vsechno zlato, co se třpytí.....
Edit: ja souhlasim s prasetem a králíkem..... asi jsem se zbláznil...
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
DíkMourisson1 wrote:Co je na něm tak strašně OP?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 01#p208401sandoftime wrote:U lékáren mi chybí napsáno kolik je na kterou potřeba léčení. Aby si člověk mohl koupit tu kterou zvládá i bez metody pokus omyl.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nešlo.Uradin wrote:mě zase chybí protiklad odbornosti/featu Drtivý utok nešlo by udělat něco že by se srazil -5dmg a přidal +5AB?
Vedoucí týmu Thalie