Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by pavad »

Caehan wrote:Náhoda... celá skupina stvůr se náhodou rozeběhla směrem mé neviditelné postavy ...
Neni to nahoda ani nahodou. Mohu predvest na jedne lokaci, jez je excelentni na prokazani teto server AI jasnozrivosti.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Caehan »

pavad wrote:
Caehan wrote:Náhoda... celá skupina stvůr se náhodou rozeběhla směrem mé neviditelné postavy ...
Neni to nahoda ani nahodou. Mohu predvest na jedne lokaci, jez je excelentni na prokazani teto server AI jasnozrivosti.
Od určité změny AI navíc příšery za neviditelnými postavami nechodí, ale běhají. V tenhle moment to bylo fakt extrémní, zabočil jsem do jedné menší místnůstky a nějakých sedm nepřátel se rozhodne, že se do ní podívá také. Umřel jsem tam asi po deseti vteřinách.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Krysak »

Je 6 smyslů:

1. Zrak
2. Cich.
3. Hmat
4. sluch
5. chuť
6. intuice

Ošálit zrak je je oblbnutí 1/6 smyslů.

Byl jsi umytej, nesmrdel jsi jako skunk, nebo naopak nepoužil jsi v koupeli velké množství heřmánku?

Nestrkal jsi do nich před tím?

Neměl jsi na nohach stepperské boty z předchozího dne? Nebo nesnědl jsi moc fazolí?

No a v neposlední řadě intuice .....

Hraji mága a s timhle sjem nikdy nemel prolém, vím ze se to děje, tak s tím počítám. Dám Vám radu - permahaste..... Ja jinak ani nevylezu z města.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Caehan »

Krysak wrote:...
No, vzhledem k tomu, že jsem předtím asi šest hodin prolézal kdovíjaká zákoutí a postava to přežila, bych řekl, že nějkou intuici mám. Jasmínové mýdlo, co nosí postava v inventáři, určitě nebylo nijak zvlášť silné, ano, do jednoho jsem předtím strčil, a ano, nejspíš to nepřímo vedlo k mé smrti o půl minuty později, ale spíš mě na tom mrzelo, že šlo o lokaci za celkem málo xp za objev, takhle tam umřít obklopený lučišníky, co jako na potvoru museli prostřelit shadow shield, a nestihnout ani seslat tu neviditelnost, to byl fakt pech.

Koukal jsem se teď na log - 11 obyčejných a 2 kritické zásahy v rozmezí 6 vteřin, taková pěkná popravčí četa.

Perma haste - bez toho ani na trhy pro zeleninu, v tom se asi shodneme. :P

Ponaučení pro příště - používat raději ochranu... navíc.... nebo dvě...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Infra »

Krysak wrote:Je 6 smyslů:

1. Zrak
2. Cich.
3. Hmat
4. sluch
5. chuť
6. intuice

Ošálit zrak je je oblbnutí 1/6 smyslů.

Byl jsi umytej, nesmrdel jsi jako skunk, nebo naopak nepoužil jsi v koupeli velké množství heřmánku?

Nestrkal jsi do nich před tím?

Neměl jsi na nohach stepperské boty z předchozího dne? Nebo nesnědl jsi moc fazolí?

No a v neposlední řadě intuice .....

Hraji mága a s timhle sjem nikdy nemel prolém, vím ze se to děje, tak s tím počítám. Dám Vám radu - permahaste..... Ja jinak ani nevylezu z města.
Ok, tak když to bereš takhle, tak čekej, že budeš hezky po pravdě hrát RPčko, jak tu tvojí kulhavou stařenu o holi s perma hastem čuchám ju? :wink: :wall:
A btw podle dřívějších diskuzí má tuším invis takové menší utišující pole, což znamená 2/6.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Caehan »

Já myslím, že to byl od Krysáka z větší části žert. Zase bych mu pořád nekřivdil.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by kokosak »

Anti-pixie insta-kill kouzlo. Celkem drsný.
PUF!
User avatar
JAH
Rytíř
Posts: 710
Joined: 17:59 25. Oct 2014

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by JAH »

Mě tyto předměty. Nejsou ničím zvláštní, až na level , který je na nošení potřebný. Podle mého nejsou to nějak epické předměty na to, aby na ně musel být takovýhle lvl. Větší důraz u toho štítu

Jsou to předměty z bosse.

Image

Image
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Goran »

*postava bloudí v podtemnu, je následována jasnozřivým skřetvědem, co se vzápětí dá do boje s broukem tak, že není možné projít. Postava vyskočí z hidu a zahlásí* S dovolením! *dva hody na vůli a oba záškodníci vzorně uvolní cestu* No proto, děkuji!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Krysak »

Infra wrote:Ok, tak když to bereš takhle, tak čekej, že budeš hezky po pravdě hrát RPčko, jak tu tvojí kulhavou stařenu o holi s perma hastem čuchám ju? :wink: :wall:
A btw podle dřívějších diskuzí má tuším invis takové menší utišující pole, což znamená 2/6.

Babička je rychlá a pohyblivá, protože musí být u popelnic dřív než tvé postavy a jiná verbež bez evoluční šance na přežití...:)
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by kokosak »

Tak teda dnešní diskuse u fontány byla bezkonkurenčně v top ten věcí, co sem nikdy nemyslel, že budu v NWN řešit :D
PUF!
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by J.F.Payne »

kokosak wrote:Tak teda dnešní diskuse u fontány byla bezkonkurenčně v top ten věcí, co sem nikdy nemyslel, že budu v NWN řešit :D
Jaká jaká?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Radim »

Invis a npc, teď nejhorší stav jakej jsem s invisem zažil. Momentálně musí prskolet neustále měnit místo, protože skoro pokaždý npc jde přesně směrem a na místo kde stojíte a je jedno, že tam je x jinejch PC co jsou vidět.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by FroziKk »

Asi novej rekord v ilr. :D

Image
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by kokosak »

4 hodiny snahy tří postav přes dvě výpravy.... a výsledek jeden kámen pro kterej se šlo. Musíme to vymyslet nějak lepčeji.
PUF!
Post Reply