Lokace: * Kahzet - střední město - černý trh (je možné že se to děje i nahoře, netuším)
NPC: Kupec (duergar)
Stalo se mi u výkupčího kůží (u jiných nemám ověřeno, nemám jejich suroviny, dostatečný počet ; nemusí se jednat jen o podtemno, raději překontrolovat i nahoře asi)
Výkupčí řekne že chce například 2kůže mistrovské sušené. Ale když jich máte v inventáři více, veme si všechny. Dostane se tak do mínusu.
Př. Chce 2. Veme si jich 5. A pak hlásí že chce -3. Pokud mu přinesete další dvě, tak si je také veme.
Takže tam není žádný strop a můžete mu jich narvat třeba sto.
OPRAVENO - Výkupčí craftových surovin
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
OPRAVENO - Výkupčí craftových surovin
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Výkupčí craftových surovin
To se děje i nahoře, už je to hlášeno v chybách craftu.-darkvision- wrote:Lokace: * Kahzet - střední město - černý trh (je možné že se to děje i nahoře, netuším)
NPC: Kupec (duergar)
Stalo se mi u výkupčího kůží (u jiných nemám ověřeno, nemám jejich suroviny, dostatečný počet ; nemusí se jednat jen o podtemno, raději překontrolovat i nahoře asi)
Výkupčí řekne že chce například 2kůže mistrovské sušené. Ale když jich máte v inventáři více, veme si všechny. Dostane se tak do mínusu.
Př. Chce 2. Veme si jich 5. A pak hlásí že chce -3. Pokud mu přinesete další dvě, tak si je také veme.
Takže tam není žádný strop a můžete mu jich narvat třeba sto.
Na vyžádání.