OPRAVENO - Výkupčí craftových surovin

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

OPRAVENO - Výkupčí craftových surovin

Post by -darkvision- »

Lokace: * Kahzet - střední město - černý trh (je možné že se to děje i nahoře, netuším)
NPC: Kupec (duergar)

Stalo se mi u výkupčího kůží (u jiných nemám ověřeno, nemám jejich suroviny, dostatečný počet ; nemusí se jednat jen o podtemno, raději překontrolovat i nahoře asi)

Výkupčí řekne že chce například 2kůže mistrovské sušené. Ale když jich máte v inventáři více, veme si všechny. Dostane se tak do mínusu.

Př. Chce 2. Veme si jich 5. A pak hlásí že chce -3. Pokud mu přinesete další dvě, tak si je také veme.

Takže tam není žádný strop a můžete mu jich narvat třeba sto.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Výkupčí craftových surovin

Post by karolina »

-darkvision- wrote:Lokace: * Kahzet - střední město - černý trh (je možné že se to děje i nahoře, netuším)
NPC: Kupec (duergar)

Stalo se mi u výkupčího kůží (u jiných nemám ověřeno, nemám jejich suroviny, dostatečný počet ; nemusí se jednat jen o podtemno, raději překontrolovat i nahoře asi)

Výkupčí řekne že chce například 2kůže mistrovské sušené. Ale když jich máte v inventáři více, veme si všechny. Dostane se tak do mínusu.

Př. Chce 2. Veme si jich 5. A pak hlásí že chce -3. Pokud mu přinesete další dvě, tak si je také veme.

Takže tam není žádný strop a můžete mu jich narvat třeba sto.
To se děje i nahoře, už je to hlášeno v chybách craftu.
Na vyžádání.
Locked