Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
tak napriklad ked som skusal mnoho krat pred tym nakrmit ho tak mi napisalo hlasku nieco ako "feeding familiar is forbiden" alebo take cosi..cizeee...
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Ono původně NWN když si nakrmil přítelíčka tak ti ho to vyléčilo a to tady bylo zrušeno, staránim o přítelíčka asi není ten problém, vidim to spíš na nějakou chybyčku jinde.. scripti vůbec neznám ale tim že si svýho přítelíčka nepohladíš ho snad logicky nepřizabiješ ne? 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Tam se asi musej nějak špatně ukládat hp při odvolání, se to bude docela blbě hledat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
kucik wrote:Tam se asi musej nějak špatně ukládat hp při odvolání, se to bude docela blbě hledat.
Taaaaaakžeeee
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Takze BUG vyresen.
Jde o to , ze kvuli tomu, ze do mest se nesmi tahat pritelicci, tak bylo pridana moznost, kdyz s pritelickem promluvite "odvolat pritelicka". Aby nedochazelo k vyuzivani leceni pritelicka pres odvolavani, zapise pri tomto odvolani pocet zivota, kolik mel pri odvolavani.
Kdyz ho takhle odvolate pres dialog, muzete ho za mestem povolat znova !! feat se vam obnovi !!!
Diky nutnosti dialgou to nejde delat uprostred boje, takze to tak zustane.
kdyz se vyspite, zemrete , cokoliv, tka pocet zivotu, ktery se zapsal, zustane nemenny. Pokud ho chcete mit vzdy zdraveho, tak ho musite odvolat "zdraveho " pres DIALOG s nim a ne pres kliknuti pravym na nej a dat odvolat. I kdyz umre, tak se zapamatoval jeho puvodni pocet zivotu, takze pri dalsim povolani se obejvi v takovem stavu, kdy byl naposled odvolam PRES DIALOG.
Zkusim procpat, aby se spanim, ci meditaci, jeho "zraneni " vygumovalo. Az se to stane, bude to nahlaseno v novinkach.
Jde o to , ze kvuli tomu, ze do mest se nesmi tahat pritelicci, tak bylo pridana moznost, kdyz s pritelickem promluvite "odvolat pritelicka". Aby nedochazelo k vyuzivani leceni pritelicka pres odvolavani, zapise pri tomto odvolani pocet zivota, kolik mel pri odvolavani.
Kdyz ho takhle odvolate pres dialog, muzete ho za mestem povolat znova !! feat se vam obnovi !!!
Diky nutnosti dialgou to nejde delat uprostred boje, takze to tak zustane.
kdyz se vyspite, zemrete , cokoliv, tka pocet zivotu, ktery se zapsal, zustane nemenny. Pokud ho chcete mit vzdy zdraveho, tak ho musite odvolat "zdraveho " pres DIALOG s nim a ne pres kliknuti pravym na nej a dat odvolat. I kdyz umre, tak se zapamatoval jeho puvodni pocet zivotu, takze pri dalsim povolani se obejvi v takovem stavu, kdy byl naposled odvolam PRES DIALOG.
Zkusim procpat, aby se spanim, ci meditaci, jeho "zraneni " vygumovalo. Az se to stane, bude to nahlaseno v novinkach.
A zase se craftí...
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Jo, tak díky mocnomis_b wrote:Takze BUG vyresen.