Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by Skipp »

tak napriklad ked som skusal mnoho krat pred tym nakrmit ho tak mi napisalo hlasku nieco ako "feeding familiar is forbiden" alebo take cosi..cizeee...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by Krata »

Ono původně NWN když si nakrmil přítelíčka tak ti ho to vyléčilo a to tady bylo zrušeno, staránim o přítelíčka asi není ten problém, vidim to spíš na nějakou chybyčku jinde.. scripti vůbec neznám ale tim že si svýho přítelíčka nepohladíš ho snad logicky nepřizabiješ ne? :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by kucik »

Tam se asi musej nějak špatně ukládat hp při odvolání, se to bude docela blbě hledat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by Skipp »

kucik wrote:Tam se asi musej nějak špatně ukládat hp při odvolání, se to bude docela blbě hledat.

Taaaaaakžeeee :mrgreen: sa to bude hladať?
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by nomis_b »

Takze BUG vyresen.
Jde o to , ze kvuli tomu, ze do mest se nesmi tahat pritelicci, tak bylo pridana moznost, kdyz s pritelickem promluvite "odvolat pritelicka". Aby nedochazelo k vyuzivani leceni pritelicka pres odvolavani, zapise pri tomto odvolani pocet zivota, kolik mel pri odvolavani.
Kdyz ho takhle odvolate pres dialog, muzete ho za mestem povolat znova !! feat se vam obnovi !!!
Diky nutnosti dialgou to nejde delat uprostred boje, takze to tak zustane.

kdyz se vyspite, zemrete , cokoliv, tka pocet zivotu, ktery se zapsal, zustane nemenny. Pokud ho chcete mit vzdy zdraveho, tak ho musite odvolat "zdraveho " pres DIALOG s nim a ne pres kliknuti pravym na nej a dat odvolat. I kdyz umre, tak se zapamatoval jeho puvodni pocet zivotu, takze pri dalsim povolani se obejvi v takovem stavu, kdy byl naposled odvolam PRES DIALOG.

Zkusim procpat, aby se spanim, ci meditaci, jeho "zraneni " vygumovalo. Az se to stane, bude to nahlaseno v novinkach.
A zase se craftí...
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn

Post by Skipp »

nomis_b wrote:Takze BUG vyresen.
Jo, tak díky moc
Locked