CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě
.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Neni, ale asi by uplně nebyl problém jí přidatFryn wrote:Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne, Dobrodruh se z Kelu smazal, tak pochybuju, že se tam bude vracet.. Bude mít nějaký důvod, že tam není uplně všechno..seveřan wrote:Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.
A navíc jsou to dvě lokace, nejde tam naplácat všechno prostě... teda tři když počítám trh.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Čteš něco jiného než píšu.karolina wrote:To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na druhou stranu dobroduh prodává věci i pro zlé lidi, je divné že ho již inkvizoce v Karathe neupálila, nezničila, nezkonfiskovala.....
Je mi jasné, že je to kvůli vybalancovanosti světa. I tak věřím, že je již výnos o zákazu podpory tohoto obchodníka
. A před jeho dveřmi stojí nějaký zoufalec a odrazuje lidi od vstupu:).
"Nelzee tam lidi, je to Ďábel! Uvede Vás na scestí! Zlo, pokušení, sídlo neřesti to je!"
Je mi jasné, že je to kvůli vybalancovanosti světa. I tak věřím, že je již výnos o zákazu podpory tohoto obchodníka
"Nelzee tam lidi, je to Ďábel! Uvede Vás na scestí! Zlo, pokušení, sídlo neřesti to je!"
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To co navrhuješ by znamenalo rozkuchat dobrodruha na dva, jeden zlej jeden dobrej. Každej jinde, což by podpořilo interakci obchodu s podtemnem. Ale z hlediska hráče nevidím v tom žádný to popisované plus, protože když nevim, co můžu koupit, tak se těžko nakupuje a věci to akoráte komplikuje, protože neutrální věci by museli být asi ještě ve třetím obchodu, aby se k nim nedávali 2x.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak kdyby byl člověk zlý a chtěl něco koupit, tak věřím, že DM by uznalo i možnost si takovou věc koupit u Dobrodruha úplně OOC, prostě proto, že jinde k sehnání není. Je to prostě ústupek realitě - je to jednodušší, než mít obchodníků milión.
Jinak by nejúspěšnější inkvizitor povrchu prostě slídil neustále u Dobrodruha a koukal, co se ztrácí z nabídky s procházejícími zákazníky.
Ad infra) Neutrální věci nikoho neurazí, ty by mohly být v tom hodném obchodě, protože se nemusí shánět pokoutně.
Jinak by nejúspěšnější inkvizitor povrchu prostě slídil neustále u Dobrodruha a koukal, co se ztrácí z nabídky s procházejícími zákazníky.
Ad infra) Neutrální věci nikoho neurazí, ty by mohly být v tom hodném obchodě, protože se nemusí shánět pokoutně.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mno ve chvíli kdy to roztrhneš tak to musíš roztrhnout na 3, protože pak by jsi měl některé věci ve dvou různých obchodech najednou a ve chvíli, kdy by se měla dělat kontrola obchodů, máš najednou problém, že musíš odstraňovat itemy u 2 obchodů na místo jednoho.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
P.S.
Rádoby HC-RP hráči holt zatnou zuby a překousnou "smíšenou" nabídku s tím, že můžou hrát, že "nepovolené" předměty má dobrodruh "pod pultem".
P.S.
Rádoby HC-RP hráči holt zatnou zuby a překousnou "smíšenou" nabídku s tím, že můžou hrát, že "nepovolené" předměty má dobrodruh "pod pultem".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Neber jim, KaTo, moznost debatovat nad tim opet.KaTo wrote:Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
JInak dobrodruh se oddelaval z Kelu ne proto ze by o nej nebyl zajem - ale proto ze vsechny psotavy cestovaly lodi jen a pouze do Kelu jen a pouze kvuli dobrodruhovi (jinde dobrodruh nebyl, Kel nemel nic jineho jak ty 3 mestske lokace, nebyla zadna poust). Takze argumentace "v Kelu nema byt dobrodruh" je postavena na trochu chabych zakladech - obdobne mohu tvrdit ze byl puvodne zamer aby byl dobrodruh pouze (!!!) v Kelu.
Edit: Zpresneni formulaci.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chápu, že hráče muselo velmi otravovat dojíždět do Kelu a pokud dobře soudím z mě dostupných informací, tak se Kel přesunul do jiných měst právě kvůli "nazvu to třeba remcání hráčů, kdyžtak se nechám rád opravit"?
Domníval jsem se že dle reálií je právě Kel křižovatka obchodu kde to nejlepší zboží nesmí chybět. A ono chybí.
Domníval jsem se že dle reálií je právě Kel křižovatka obchodu kde to nejlepší zboží nesmí chybět. A ono chybí.
Last edited by seveřan on 16:07 05. Jan 2015, edited 2 times in total.