CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Fryn »

Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě :).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Fryn wrote:Chybí mi v Kelu krejčí/barvířka pro změnu vzhledu oblečení. Pokud tam už je, tak bych si měl rychle obnovit své vědomosti o tomto městě :).
Neni, ale asi by uplně nebyl problém jí přidat
Na vyžádání.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

seveřan wrote:Stejně tak by tam bylo super mít obdobu dobrodruha. Nevím jak to mají duergaři a drowové. Mají také dva dobrodruhy? Klidně bych lokaci dobrodruha v Kelu vyrobil. Nevím jestli to někdo někde někdy řešil, pokud to je už jednou zamítnuté, pak s tím asi nehnu. Osobně bych se nejraději s postavou z Kelu ani nevzdálil.
Ne, Dobrodruh se z Kelu smazal, tak pochybuju, že se tam bude vracet.. Bude mít nějaký důvod, že tam není uplně všechno..
A navíc jsou to dvě lokace, nejde tam naplácat všechno prostě... teda tři když počítám trh.
Na vyžádání.
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by artaxas »

Forchenhaim.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(
To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.
Na vyžádání.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

karolina wrote:
seveřan wrote:Velká škoda, zrovna Kel je místo obchodu a střetu s drowy, kteří taktéž obchodují. Docela se divím, že tam není a nebude. No co už. :(
To nechápu k čemu tomu pomůže dobrodruh, když chceš obchodovat s drowy,pouzij nastenku.. Stejne má premrstenou marzi,prekupuje jen za 10k...V Kelu byl a nedello to dobrotu.
Čteš něco jiného než píšu.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Na druhou stranu dobroduh prodává věci i pro zlé lidi, je divné že ho již inkvizoce v Karathe neupálila, nezničila, nezkonfiskovala.....

Je mi jasné, že je to kvůli vybalancovanosti světa. I tak věřím, že je již výnos o zákazu podpory tohoto obchodníka :). A před jeho dveřmi stojí nějaký zoufalec a odrazuje lidi od vstupu:).

"Nelzee tam lidi, je to Ďábel! Uvede Vás na scestí! Zlo, pokušení, sídlo neřesti to je!"
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

To co navrhuješ by znamenalo rozkuchat dobrodruha na dva, jeden zlej jeden dobrej. Každej jinde, což by podpořilo interakci obchodu s podtemnem. Ale z hlediska hráče nevidím v tom žádný to popisované plus, protože když nevim, co můžu koupit, tak se těžko nakupuje a věci to akoráte komplikuje, protože neutrální věci by museli být asi ještě ve třetím obchodu, aby se k nim nedávali 2x.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

Tak kdyby byl člověk zlý a chtěl něco koupit, tak věřím, že DM by uznalo i možnost si takovou věc koupit u Dobrodruha úplně OOC, prostě proto, že jinde k sehnání není. Je to prostě ústupek realitě - je to jednodušší, než mít obchodníků milión.

Jinak by nejúspěšnější inkvizitor povrchu prostě slídil neustále u Dobrodruha a koukal, co se ztrácí z nabídky s procházejícími zákazníky.

Ad infra) Neutrální věci nikoho neurazí, ty by mohly být v tom hodném obchodě, protože se nemusí shánět pokoutně.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Mno ve chvíli kdy to roztrhneš tak to musíš roztrhnout na 3, protože pak by jsi měl některé věci ve dvou různých obchodech najednou a ve chvíli, kdy by se měla dělat kontrola obchodů, máš najednou problém, že musíš odstraňovat itemy u 2 obchodů na místo jednoho.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
P.S.
Rádoby HC-RP hráči holt zatnou zuby a překousnou "smíšenou" nabídku s tím, že můžou hrát, že "nepovolené" předměty má dobrodruh "pod pultem".
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

KaTo wrote:Btw - tahle debata už zde proběhla s výsledkem - nechá se jedna (stejná, propojená) nabídka pro všechny. Právě z důvodu snažší úpravy předmětů v krámku.
Neber jim, KaTo, moznost debatovat nad tim opet. ;)

JInak dobrodruh se oddelaval z Kelu ne proto ze by o nej nebyl zajem - ale proto ze vsechny psotavy cestovaly lodi jen a pouze do Kelu jen a pouze kvuli dobrodruhovi (jinde dobrodruh nebyl, Kel nemel nic jineho jak ty 3 mestske lokace, nebyla zadna poust). Takze argumentace "v Kelu nema byt dobrodruh" je postavena na trochu chabych zakladech - obdobne mohu tvrdit ze byl puvodne zamer aby byl dobrodruh pouze (!!!) v Kelu.

Edit: Zpresneni formulaci.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by seveřan »

Chápu, že hráče muselo velmi otravovat dojíždět do Kelu a pokud dobře soudím z mě dostupných informací, tak se Kel přesunul do jiných měst právě kvůli "nazvu to třeba remcání hráčů, kdyžtak se nechám rád opravit"?

Domníval jsem se že dle reálií je právě Kel křižovatka obchodu kde to nejlepší zboží nesmí chybět. A ono chybí. :roll:
Last edited by seveřan on 16:07 05. Jan 2015, edited 2 times in total.
Post Reply