Neviditelné hlavy
Neviditelné hlavy
Ahoj,
jsem na Thálii nový a nwn jsem hrával naposledy před asi 10 lety, tak se ve hře ještě úplně nevyznám. Založil jsem si tady první postavu a když me hra naspawnovala, otevřel se mi dialog pro výběr hlav. Většinu jsem jich viděl normálně, ale u některých (cca 1/5) se mi hlava vůbec nezobrazila a viděl jsem pouze krční pahýlek.
Pevně věřím, že jsem hru a všechny povinné a doporučené složky nainstaloval dle instrukcí, ale předpokládám, že jsem něco musel nainstalovat špatně. Můžete mi poradit, který z balíků obsahuje hlavy a měl bych ho tím pádem nahrát znovu?
děkuji
jsem na Thálii nový a nwn jsem hrával naposledy před asi 10 lety, tak se ve hře ještě úplně nevyznám. Založil jsem si tady první postavu a když me hra naspawnovala, otevřel se mi dialog pro výběr hlav. Většinu jsem jich viděl normálně, ale u některých (cca 1/5) se mi hlava vůbec nezobrazila a viděl jsem pouze krční pahýlek.
Pevně věřím, že jsem hru a všechny povinné a doporučené složky nainstaloval dle instrukcí, ale předpokládám, že jsem něco musel nainstalovat špatně. Můžete mi poradit, který z balíků obsahuje hlavy a měl bych ho tím pádem nahrát znovu?
děkuji
Re: Neviditelné hlavy
Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...
Re: Neviditelné hlavy
Ber to jako "prázdné vzhledy", prostě že tam nejsou a vyber si z těch, které vidíš. Uvidí je i ostatní.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Neviditelné hlavy
Na oblečení se pracuje, aby tam ty promlky nebyly.Decka wrote:Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...
Re: Neviditelné hlavy
Aha, dobře, děkuji za uklidnění
Našla by se tu i ochotná duše, která by mi v PM odpověděla na pár začátečnických otázek?
Re: Neviditelné hlavy
Se zeptej klidně na foru, aspon se dozvíš víc pohledů na věc od různých lidí
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Neviditelné hlavy
Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?
a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
Re: Neviditelné hlavy
nebo ho odkazou na urcita temata 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Neviditelné hlavy
montacue wrote:Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?
a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
měl by si mít
1lvl dobrodruh
2lvl (něco)
takže 3 lvl
s tím přítelíčkem máš svého přítelíčka..a myslím, že můžeš si vyvolat k němu ,,vylolej bytost I,, (myslim)
a tak dále a tak dále....
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Neviditelné hlavy
Ne, první z úrovní se dá udělat bez nalezení učitele. (z dobrodruh 1 na nobrodruh 1/cokoliv 1)
U přítelíčka si to v menu můžeš nastavit, ale jen dokud si ho neodvoláš, nově vyvolaný má pak svoji lištu resetovanou.
U přítelíčka si to v menu můžeš nastavit, ale jen dokud si ho neodvoláš, nově vyvolaný má pak svoji lištu resetovanou.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Neviditelné hlavy
Myslím že ne, že ta volba je přístupná jen při kliknutí na přítelíčka, ne při kliknutí na rychlé tlačítko na liště. Btw - ale dají se mu do lišty nastrkat přítelíčkovy schopnosti (tj. kouzla, vytí, apod., pokud je má)montacue wrote:a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín