Neviditelné hlavy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
montacue
Poutník
Posts: 70
Joined: 00:59 05. Jan 2015

Neviditelné hlavy

Post by montacue »

Ahoj,
jsem na Thálii nový a nwn jsem hrával naposledy před asi 10 lety, tak se ve hře ještě úplně nevyznám. Založil jsem si tady první postavu a když me hra naspawnovala, otevřel se mi dialog pro výběr hlav. Většinu jsem jich viděl normálně, ale u některých (cca 1/5) se mi hlava vůbec nezobrazila a viděl jsem pouze krční pahýlek.
Pevně věřím, že jsem hru a všechny povinné a doporučené složky nainstaloval dle instrukcí, ale předpokládám, že jsem něco musel nainstalovat špatně. Můžete mi poradit, který z balíků obsahuje hlavy a měl bych ho tím pádem nahrát znovu?
děkuji
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: Neviditelné hlavy

Post by Decka »

Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Neviditelné hlavy

Post by Derken- »

Ber to jako "prázdné vzhledy", prostě že tam nejsou a vyber si z těch, které vidíš. Uvidí je i ostatní.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Neviditelné hlavy

Post by seveřan »

Decka wrote:Chyba není u tebe, to ještě potká mnohokrát u změny oblečení, zbraní atd...
Na oblečení se pracuje, aby tam ty promlky nebyly.
montacue
Poutník
Posts: 70
Joined: 00:59 05. Jan 2015

Re: Neviditelné hlavy

Post by montacue »

Aha, dobře, děkuji za uklidnění :-) Našla by se tu i ochotná duše, která by mi v PM odpověděla na pár začátečnických otázek?
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Neviditelné hlavy

Post by KaTo »

Se zeptej klidně na foru, aspon se dozvíš víc pohledů na věc od různých lidí :) .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
montacue
Poutník
Posts: 70
Joined: 00:59 05. Jan 2015

Re: Neviditelné hlavy

Post by montacue »

Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?

a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Neviditelné hlavy

Post by rosnicka »

nebo ho odkazou na urcita temata :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Neviditelné hlavy

Post by radekdnb »

montacue wrote:Ok, na něco se mi povedlo přijít ve hře, ale mám nejasnost s tím postupováním na novou úroveň. Tady jsem našel, že si na to musím najít učitele, ale mě se podařilo na druhou a myslím že i třetí úroveň postoupit klasicky přes portrét postavy. udělal jsem něco nelegálního, nebo to platí až od určité úrovně, nebo je ta informace neaktuální?

a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?

měl by si mít
1lvl dobrodruh
2lvl (něco)
takže 3 lvl :)

s tím přítelíčkem máš svého přítelíčka..a myslím, že můžeš si vyvolat k němu ,,vylolej bytost I,, (myslim)
a tak dále a tak dále....
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Neviditelné hlavy

Post by Caehan »

Ne, první z úrovní se dá udělat bez nalezení učitele. (z dobrodruh 1 na nobrodruh 1/cokoliv 1)

U přítelíčka si to v menu můžeš nastavit, ale jen dokud si ho neodvoláš, nově vyvolaný má pak svoji lištu resetovanou.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Neviditelné hlavy

Post by KaTo »

montacue wrote:a zajímá mě otázka konkrétně na mága. když si vyvolám přítelíčka, tak ovládnutí si mohu nastavit na spodní panel. Když ho ovládnu, dá se na spodní panel nějak nastavit i opustění, nebo musím přes kruhové menu?
Myslím že ne, že ta volba je přístupná jen při kliknutí na přítelíčka, ne při kliknutí na rychlé tlačítko na liště. Btw - ale dají se mu do lišty nastrkat přítelíčkovy schopnosti (tj. kouzla, vytí, apod., pokud je má)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Locked