Mám problém, nejde se mi přihlásit, všechno mi nejprve najede normálně, ale když pak vejdu do portálu tak se to zasekne a nepustí mě to. (Karatha-Střední město) asi zaseklá postava v systému .. lokace normálně načítala před pádem .. na postavě Pomněnka
Nejde se přihlásit
Nejde se přihlásit
Zdravím
Mám problém, nejde se mi přihlásit, všechno mi nejprve najede normálně, ale když pak vejdu do portálu tak se to zasekne a nepustí mě to. (Karatha-Střední město) asi zaseklá postava v systému .. lokace normálně načítala před pádem .. na postavě Pomněnka
Mám problém, nejde se mi přihlásit, všechno mi nejprve najede normálně, ale když pak vejdu do portálu tak se to zasekne a nepustí mě to. (Karatha-Střední město) asi zaseklá postava v systému .. lokace normálně načítala před pádem .. na postavě Pomněnka
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Re: Nejde se přihlásit
Uf, takže přihlásit se jde, ale nejde padá lokace při načítání středního města - tedy chrámové čtvrti..no tam se nemáte odlogovávat.... Když napíše, že se nejde přihlásit bude to řešit kucik, když napíšeš, že potřebuješ vytáhnout postavu, tak ti ji vytáhne nějaké DM...
Na vyžádání.
Re: Nejde se přihlásit
Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nejde se přihlásit
šlo o spadnutí hry a restat serveru nepomahá ... už to tak je asi 3 dnykucik wrote:Buď ať tě DM zkusí portnout jinam, nebo počkej po restartu.
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Re: Nejde se přihlásit
Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
PUF!
Re: Nejde se přihlásit
Tak jo zkusím tokokosak wrote:Skus založit novou postavu, dojít do dané lokace a aniž bys ukončovala NWN odlognout ze serveru a přilognout za Pomněnku.
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Re: Nejde se přihlásit
Když to nepujde, tak bud počkat na restart, nechodit přes potrál a počkat až tě portne DM, nebo se s nějakým ochotným domluvit dnes a logovat stále do kola dokud tě nezachytí při načítání a neportne jinam.
Na vyžádání.
Re: Nejde se přihlásit
Jak píše Kokosak
To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Nejde se přihlásit
Už mi to jederadekdnb wrote:Jak píše Kokosak
To se mi děje taky...
Stávalo se mi to v prahvozdu před vchodem ke Gorilam
Schodilo mi to cele nwn, pokud to nešlo za dannou postavu prelogl jsem, odhlasil a znova za postavu první A šlo to
Poměnka - Malá veselá víla, často bývá dětinská
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.
Sardel Senei - Přátelská blondýnka - elfka
Tara Wayen - Samotářská rudovláska, s dračí krví.