OPRAVENO: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

OPRAVENO: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by Caehan »

Obě lokace mají přehnaně silné pasti na kontejnerech a vpodstatě žádný loot.

Některé z truhel mají divný anglický název, ty nejdou zničit, mají zpravidla pasti naprosto nejsilnější a bývá v nich pár zlatých. To se týká především pokladnice v tom posledním patře.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by karolina »

Chyba stále trvá?
Na vyžádání.
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by Lashek »

Prechod z druheho do prvniho patra je nejak spatne nastavenej. Hodilo me to do lokace *Ty'fur Da'uren - severní propast a hezky me to zaseklo do zdi. Takze není moznost uniku. :) Prosim DM o vytahnuti. :cry:

edit: Uz jsem se vytahnul sam. :) Creepy mi pomohli.
Attachments
prechod.jpg
Rashed - Malý uličník.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by FroziKk »

Nemohli tě tam nějak nasktrkat ostatní z party nebo mobky? Co to zkouším v toolu, funguje normálně.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by karolina »

FroziKk wrote:Nemohli tě tam nějak nasktrkat ostatní z party nebo mobky? Co to zkouším v toolu, funguje normálně.
Jediný dveře co tam máš, mají stejný tag jako dveře v tom doupěti banditů...
Na vyžádání.
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by Lashek »

FroziKk wrote:Nemohli tě tam nějak nasktrkat ostatní z party nebo mobky? Co to zkouším v toolu, funguje normálně.

Kdepak. Takhle mě to hodilo z doupěte banditů přímo do zdi. Byl jsem v dungu sam a bez party.
Rashed - Malý uličník.
User avatar
Sielencer
Rytíř
Posts: 612
Joined: 18:19 17. May 2009

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by Sielencer »

Lashek wrote:
FroziKk wrote:Nemohli tě tam nějak nasktrkat ostatní z party nebo mobky? Co to zkouším v toolu, funguje normálně.

Kdepak. Takhle mě to hodilo z doupěte banditů přímo do zdi. Byl jsem v dungu sam a bez party.
A pak tě potvory prostě umlátili jen abych si ujasnil jak to celé dopadlo :)

"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."

Johann Wolfgang von Goethe
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by Lashek »

Sielencer wrote:A pak tě potvory prostě umlátili jen abych si ujasnil jak to celé dopadlo :)

Ty potvory maji auru, která každé kolo zraňuje elektrické dmg. Stačilo jen chvilku počkat v jejím dosahu a potvurky me vysvobodili. :)
Rashed - Malý uličník.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Post by FroziKk »

Sorry už rozumím :). Nevím proč jsem si myslel podle popisu chyby, že jsi se tam dostal normálně při přechodu lokací přímo tam, nějak jsem minul to jméno topicu.

Jinak Kájo ty dveře klidně zruš. Zůstaly tam zastrčený za placeablem tý budovy, takže tam stejně nemají žádnej důvod. Nechal jsem je tam z lenosti a tag snad ani nenastavoval a průchod funguje normálně skrz modrej přechod na zemi.
Locked