Prosím hlasovat odpovědně, ne jako při volbách prezidentů
Příspěvek na provoz NT
Příspěvek na provoz NT
Vyvstala otázka, zda nepřestěhovat NT na něco rozumnýho, co by zajišťovalo snadnější údržbu a konstantní provoz. To by zřejmě vyžadovalo tok finančních prostředků. Otázka zní, jestli to je cesta, která dává smysl.
Prosím hlasovat odpovědně, ne jako při volbách prezidentů
Prosím hlasovat odpovědně, ne jako při volbách prezidentů
PUF!
Re: Příspěvek na provoz NT
Dala jsem že nic, že mám ráda věci zadarmo.
Nebudu slibovat, že budu něco přispívat, když nevím jak dlouho u Thalie vydržím... dost se obávám, že třeba lidi slíbí,že by něco přispěli a pak to stejně platit nebudou a aby kucik nebo Rejty nebo někdo sponzoroval pár závisláků co mají abták když Thalie 4 dny nefunguje mi přijde dost nefér. Vůbec mi přijde trochu blbost přecházet na placený hosting jen kvuli tomu, že se prostě teď stal průser a pár lidí si z toho už okousalo nehty až na kost.
Nebudu slibovat, že budu něco přispívat, když nevím jak dlouho u Thalie vydržím... dost se obávám, že třeba lidi slíbí,že by něco přispěli a pak to stejně platit nebudou a aby kucik nebo Rejty nebo někdo sponzoroval pár závisláků co mají abták když Thalie 4 dny nefunguje mi přijde dost nefér. Vůbec mi přijde trochu blbost přecházet na placený hosting jen kvuli tomu, že se prostě teď stal průser a pár lidí si z toho už okousalo nehty až na kost.
Na vyžádání.
Re: Příspěvek na provoz NT
Taky jsem dal, že nechci platit nic. Nejde aby jedna skupina platila a druhá ne, přišli by jsme tak o dost nováčků.
Když už platit, tak za každý řádek v chatu, nebo za křídla, nebo ocas
.
Když už platit, tak za každý řádek v chatu, nebo za křídla, nebo ocas

Re: Příspěvek na provoz NT
Nezaskrtl jsem nic, podle mne přesun do cloudu je při cene, kteoru kluci platí za provoz - dobré slovo, považuji za zbytečný. A i přes výpadky drobné mi stávající stav vyhovuje.
Na druhou stranu, až bude potřeba novy hardware třeba kvuli poruše, rád příspěju.
Je to první takovýhle závar po několika letech. Nevidím důvod, proc si platit pojištění kvuli jedné malé nehodě.
Na druhou stranu, až bude potřeba novy hardware třeba kvuli poruše, rád příspěju.
Je to první takovýhle závar po několika letech. Nevidím důvod, proc si platit pojištění kvuli jedné malé nehodě.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Příspěvek na provoz NT
Těch 250 bych přispěl, i kdybych za měsíc třeba skončil. Peníze jsou jen přebytek dnešní společnosti...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Příspěvek na provoz NT
Sice už dlouho nehraju, ale ....
Měsíční platby nejsou nic pro mě, nicméně, stejně jako v minulosti jsme s bráchou připraveni v případě řešení investic jednorázově zaslat např. 2 000,-Kč.
V anketě jsem nehlasoval.
Měsíční platby nejsou nic pro mě, nicméně, stejně jako v minulosti jsme s bráchou připraveni v případě řešení investic jednorázově zaslat např. 2 000,-Kč.
V anketě jsem nehlasoval.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Příspěvek na provoz NT
Taky rád přispěju jednorázovou částkou.
Re: Příspěvek na provoz NT
Přijde mi tohle jako blbost,
jak psala Karolína, jednou padne server na cca týden, a už se řeší takováto věc....hold závisláci si najdou jinou zábavu na tu chvíli
Btw...klidně bych taky přispěl jednorázovkou...ale jen kdyby to bylo opravdu nutné
a k tomu ,,klikity, klikity,, k tomu se radši nebudu vyjadřovat

jak psala Karolína, jednou padne server na cca týden, a už se řeší takováto věc....hold závisláci si najdou jinou zábavu na tu chvíli
Btw...klidně bych taky přispěl jednorázovkou...ale jen kdyby to bylo opravdu nutné
a k tomu ,,klikity, klikity,, k tomu se radši nebudu vyjadřovat
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Příspěvek na provoz NT
Resi se, IMHO, pitomost. Presun na placeny provoz by byl financne dost narocnejsi, navic by se objevily dusledky pravidelnych plateb, namatkou par (pocet vykricniku si klidne zvyste, nejake to jadrne slovo pridejte):
- Platim pravidelne a server uz hodinu odmita nastartovat! (je 2:55 rano) Chci sluzbu za kterou si platim!!!
- Proc mam platit za tento mesic kdyz jsem se za nej ani neprilogoval(a)?!
- Nechapu proc bych mel(a) platit mesicni provoz kdyz pro server preci delam dost tim ze vytvarim pribehy/pisu historii/hraji DM/skriptuji/delam lokace...
Rovnou se priznavam, na pitomost reaguji pitomosti, takze "klikity klikity".
- Platim pravidelne a server uz hodinu odmita nastartovat! (je 2:55 rano) Chci sluzbu za kterou si platim!!!
- Proc mam platit za tento mesic kdyz jsem se za nej ani neprilogoval(a)?!
- Nechapu proc bych mel(a) platit mesicni provoz kdyz pro server preci delam dost tim ze vytvarim pribehy/pisu historii/hraji DM/skriptuji/delam lokace...
Viz vyse.KaTo wrote:A budou za platbu expy pro postavu? Koneckonců je to podobně "investovaný" mimoherní čas věnovaný na rozvoj Thalie (stejně jako tvorba lokací, apod.)
Rovnou se priznavam, na pitomost reaguji pitomosti, takze "klikity klikity".
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Příspěvek na provoz NT
Tak podle mě je tohle cesta do pekel.
1) I když se povede vybrat na nějakou dobu provozu (řekněme třeba ten rok), po roce někteří platící hráči odpadnou, nový nebudou vidět důvod k platbám, když k tomu nebudou nuceni a nakonec by to dopadlo tak, že by celá či skoro celá částka byla na bedrech majitele.
2) Platby samy o sobě zavazují příjemce i když ten z nich sám nic nemá. Chtě nechtě se časem bude muset podřizovat "ohleduplnému" chování vůči platícímu hráči a jeho náladám. Navíc pravidelně platící hráči budou po vzoru jiných MMO očekávat nějaké výhody navíc viz jiný příspěvek, proč jedni platí a druzí ne. Nemusí to být nutně herní výhody, ale třeba protlačování nějakého svého návrhu či úpravu stávajícího systému.
3) Pokud by se ale něco takového zavedlo, nemám problém přispět. Určitě ale ne, že bych z účtu přeposílal měsíčně nějakou částku, ale platbu jednoroční (a každoroční - už jsem u toho zas - dokud bude hra bavit). tj. pokud by se dohodla 100,-/ měsíc, tak 1x ročně 1.200,-
Sumasumárum. Nevím, jaký rozdíl by byl, kdyby se na nový systém přešlo (jestli by třeba odpadly lagy, byla by rychlejší odezva serveru, nedocházelo by k žádným výpadkům), to by mi musel asi někdo dovysvětlit. Pokud ale bychom měli být zhruba na stejném jen s tím, že by nedocházelo k výpadkům v řádu dní, přikláněl bych se k názoru ostatních, že by měl zůstat zachován současný stav než se uvázat k trvalému a dlouhodobému závazku. Zas tato situace nenastává tak často. Osobně bych asi taky preferoval spíš případ, kdy by se vybíralo na něco konkrétního třeba na vylepšení HW.
1) I když se povede vybrat na nějakou dobu provozu (řekněme třeba ten rok), po roce někteří platící hráči odpadnou, nový nebudou vidět důvod k platbám, když k tomu nebudou nuceni a nakonec by to dopadlo tak, že by celá či skoro celá částka byla na bedrech majitele.
2) Platby samy o sobě zavazují příjemce i když ten z nich sám nic nemá. Chtě nechtě se časem bude muset podřizovat "ohleduplnému" chování vůči platícímu hráči a jeho náladám. Navíc pravidelně platící hráči budou po vzoru jiných MMO očekávat nějaké výhody navíc viz jiný příspěvek, proč jedni platí a druzí ne. Nemusí to být nutně herní výhody, ale třeba protlačování nějakého svého návrhu či úpravu stávajícího systému.
3) Pokud by se ale něco takového zavedlo, nemám problém přispět. Určitě ale ne, že bych z účtu přeposílal měsíčně nějakou částku, ale platbu jednoroční (a každoroční - už jsem u toho zas - dokud bude hra bavit). tj. pokud by se dohodla 100,-/ měsíc, tak 1x ročně 1.200,-
Sumasumárum. Nevím, jaký rozdíl by byl, kdyby se na nový systém přešlo (jestli by třeba odpadly lagy, byla by rychlejší odezva serveru, nedocházelo by k žádným výpadkům), to by mi musel asi někdo dovysvětlit. Pokud ale bychom měli být zhruba na stejném jen s tím, že by nedocházelo k výpadkům v řádu dní, přikláněl bych se k názoru ostatních, že by měl zůstat zachován současný stav než se uvázat k trvalému a dlouhodobému závazku. Zas tato situace nenastává tak často. Osobně bych asi taky preferoval spíš případ, kdy by se vybíralo na něco konkrétního třeba na vylepšení HW.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Příspěvek na provoz NT
Možnost poslat příspěvek na chod či upgrade servru tady byla, je a bude. Jasně že pokud je servr na prach tak budeme shánět penízky na novej, ale v tuto chvíli ani nevíme co se servrem je, počkejme co zjistí Kucik.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Příspěvek na provoz NT
Vzhledem k tomu, že jsem s NT seknul a nehodlám rozhodnutí měnit tak nezaškrtávám nic. Kdyby takhle otázka padla, když se jelo na ST tak bych přispěl, ale jednorázově. Už tady něco takového padlo, tuším pavad to vypsal co by pak následovalo. Každej normální člověk si najde jinou činnost, když to jinak nejde. Zavisláci ať se tohle naučí nebo si to můžou zaplatit, když jim to tak chybí.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Příspěvek na provoz NT
Tak, máme tu 1570,- korun českých měsíčně, jednorázové příspěvky nepočítaje. I pokud budeme počítat, že polovina lidí odpadne, máme na zajištění provozu NT na virtuálu. Je otázka, jestli se do toho chce někdo pustit. Někdo myšleno kucik/rejty 
PUF!
Re: Příspěvek na provoz NT
Myslím, že by jsi měl dát pro jistotu reaneketu, kde zdůrazníš to slovo měsičně, podle mne část hlasujicích si spíš myslela, že se jedna o jednorazovou částku.
Pak se musis zeptat na recesisty.
Taky by jsi se měl zeptat na ty, co by platili měsíční částku alespon 3 měsíce.
Nepřemýšel jsi, že pokud by část lidí platila a zbytek ne, že by vznikl asymetrický vztah, který by mohl poškozovat TH ?
Podle mne super řešení by byl upírský virtuál na virtuálu nejaké firmy, která to má koupené na provoz webových střánek a 99,9% kapacity čeká na thalijské upírky zdarma:).
Pak se musis zeptat na recesisty.
Taky by jsi se měl zeptat na ty, co by platili měsíční částku alespon 3 měsíce.
Nepřemýšel jsi, že pokud by část lidí platila a zbytek ne, že by vznikl asymetrický vztah, který by mohl poškozovat TH ?
Podle mne super řešení by byl upírský virtuál na virtuálu nejaké firmy, která to má koupené na provoz webových střánek a 99,9% kapacity čeká na thalijské upírky zdarma:).
Re: Příspěvek na provoz NT
Jistěěě vysol mi 1500kč a já ti dám půl mega expů LOL, vy jste těžce mimo. Thalie pomalu zdechne, protože normální lidi odejdou a zůstanou tady ti co tvoří tyhle kraviny co zrovna čteme.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an