VYSVĚTLENO: Hraničář - použití svitků obnova

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Hraničář - použití svitků obnova

Post by Aillen »

karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hraničář - použití svitků obnova

Post by karolina »

Aillen wrote:
karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Jo, ale kouzlo býčí síla nemá hraničář v klasickém nwn, to je přidáno pro NT.
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Hraničář - použití svitků obnova

Post by Aillen »

karolina wrote:
Aillen wrote:
karolina wrote:Podle mě, je chyba v tom, že si ti ukazují jako použitelné- nemáš je červené, protože ani jedno z těch kouzel neumí sesílat hraničář, tudíž ti nepujdou seslat ani ze svitku.
Divné mi pak tedy přijde, že moje hraničářka červeně vidí svitek býčí síly, a přitom jako hraničář kouzlo "býčí síla" ovládá. Tak by ten svitek měl hraničář vidět asi bílý, jako použitelný.
Jo, ale kouzlo býčí síla nemá hraničář v klasickém nwn, to je přidáno pro NT.
Díky za vysvětlení, to mi úplně ušlo.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Locked