NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Po odevzdání balíku tvrdí, že není pro něj....
Jo a je to pro lowíky co se tam snaží propašovat balík je to docela nebezpečná lokace, když okolo běhaj houby s paralýzou. Pokud by to šlo, tak bych tenhle "balíkovač" umístila jinam.
Jo a je to pro lowíky co se tam snaží propašovat balík je to docela nebezpečná lokace, když okolo běhaj houby s paralýzou. Pokud by to šlo, tak bych tenhle "balíkovač" umístila jinam.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Balík odkud?
Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.
A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.
A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Na vyžádání.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku. 
edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Balíkář je nastaven správně, chyba bude jinde.
Na vyžádání.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...karolina wrote:Balík odkud?
Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.
A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....May wrote:Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...karolina wrote:Balík odkud?
Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.
A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Na vyžádání.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Nesla jsem tam balík před nějakou dobou...Odmítl ho...Pak jsem tam nesla balík až teď a taky ho nechtěl. Tedy ne, nebylo to více balíku najednou.karolina wrote:Aha, a kolik jsi jich tam nesla najednou, že všechny? Nebo je nosíš postupně a čekala jsi až poslední taky odmítne? Asi ne že....May wrote:Všechny balíky co tam míří s Adresátem "Houbové tunely" zmíněné npc "nechce". Byl jen návrh... Já o tom přece nerozhoduji...A prosím...Nevzrušujme se jako obvykle...karolina wrote:Balík odkud?
Trasy pro balíkovače vymysleli hráči.. tak holt tam nemáš jako lowík chodit, když víš, že je to nebezpečný.
A rudá není nutná, neb já pak taky vidím rudě.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní?-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku.
edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...
Last edited by May on 13:19 29. Mar 2015, edited 1 time in total.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
To jsem v podstatě napsala ne?Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
A vpodstatě ve stejnou chvíli...May wrote:To jsem v podstatě napsala ne?Caehan wrote:Nejsou náhodou v houbových tunelech dva?![]()
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatnéMay wrote:Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní?-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku.
edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.-darkvision- wrote:Tak jsem to zdlouhavě našel a je to tak. Oni jsou totiž chatrče dvě. Takže jsi byla v té špatnéMay wrote:Takže...Zbývá otázka...Patří balík s adresátem "Houbové tunely" skutečně do lokace Houbové tunely 2 - chatrč? To je jediný problém který mě napadá, že tam mohl vzniknout...Že to není...jak bych to řekla...Kompatibilní?-darkvision- wrote:Balíky pro podtemno jsem dělal z části já. Ten balík tam patří správně, dle obtížností lokací by to nemělo býti za hubičku.
edit: Ne každý balík musíš brát.
Příklad: Pro povolání s invisem ta cesta na doručení je v pohodě.
Ne hele neznám systém bav se o tom s Karolínou ty...
Na vyžádání.
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
Skoro me napada napsat:karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč
VYŘEŠENO, SMAZAT - když už pavadepavad wrote:Skoro me napada napsat:karolina wrote:Ano jsou dvě chatrče a dva adresáti. Jedno je balík pro zákazníka v houbových tunelech a druhý je hluboko v houbových tunelech.
NENI CHYBA, UZAVRENO, SMAZAT
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první