NENÍ CHYBA: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by May »

To jsou mi věci...Nu nic děkuji za objasnění... a neb. jak říká pavad. Vysvětleno - Smazat. :D..Nebo Vyřešeno...Slovíčkaření necháme na Karolíně. Ta je v tom konec konců z nás všech ta nejlepší. :D
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Vogzrad Riskillefing * Houbové tunely 2 - chatrč

Post by karolina »

May wrote:To jsou mi věci...Nu nic děkuji za objasnění... a neb. jak říká pavad. Vysvětleno - Smazat. :D..Nebo Vyřešeno...Slovíčkaření necháme na Karolíně. Ta je v tom konec konců z nás všech ta nejlepší. :D
Dobře, zatím to nebudu brát jako napadání člena týmu... jen bych tě ráda upozornila na toto:
Zneužívání mechaniky NWN - relog na jiné postavy
* Je zakázáno zneužívat dalších postav na účtě ke zjišťování stavu ve světě. Například rozmístění postav po obchodech a jejich občasné logování za účelem zjištění sortimentu obchodu (např. po každém restartu).
Obvyklý trest:
- DM kill nebo stržení levelu u hraných postav (ne těch relogovacích). V opakovaných případech trest daleko vyšší.
Myslím, že moc dobře víš o co se jedná, pokud si myslíš, že je toto nedohledatelné, tak se pleteš. ... a vícero účtama to nezamaskuješ.
Na vyžádání.
Locked