to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?TomasDrakeX wrote:Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
UZAVŘENO - Pán zbraně
Re: Pán zbraně
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Pán zbraně
Kdyžuž zjišťuju info, nějak se nemůžu dopočítat.John_Faker wrote: jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23
Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Falchion má základní rozsah 18-20
+1 za Improved critical
+2 za Ki critical.
A počítáš to asi bez Keen?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pán zbraně
Je to malinko jinak:kucik wrote:Kdyžuž zjišťuju info, nějak se nemůžu dopočítat.John_Faker wrote: jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23
Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Falchion má základní rozsah 18-20
+1 za Improved critical
+2 za Ki critical.
A počítáš to asi bez Keen?
Pokud máš Imp.Crit, je to (18-20)*2 = 15-20
Pokud máš Keen, je to (18-20)*2 = 15-20
Pokud máš Keen a Imp.Crit, je to (18-20)*(2+2) = 12-20
Ki crit, se napevno přičítá +2 do rozsahu, tj, sniž rozsah vždy o 2. Takže maximum na které se dá dostat je rozsah 10-20 (Imp.Crit, Keen, Ki crit.). Bez Keenu je (Imp.Crit + Ki crit) rozsah 13-20.
edit: záměna znaménka
Last edited by KaTo on 17:38 04. May 2015, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
Nedá to maximální zranění. Ki zranění se neaktivuje, spustí se běžný útok.KaTo wrote:to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?TomasDrakeX wrote:Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.
ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
Weapon of Choice falchion jsem určitě vybíral, byla to jediná možnost výběru, jelikož jsem měl Weapon focus atd jen na falchion. Asi to není nastavené a s falchionem to fungovat nebude ale vybrat šel. Feat Weapon of Choice asi zmizel / nezobrazuje se a tím pádem nefunguje skoro nic z WM.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Pán zbraně
Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Pán zbraně
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně. WM funguje správně, nebyla to kritika nebo shazování celeho WM. Jen sem poukázal na to, že pokud si zvolíte Weapon of Choice falchion, tak se to neimplementuje správně a tím pádem nefungují další "ability" na to navázané. (Ki zranění atd.)-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
Poukázal jsem jen na to, kde si myslím že je zakopaný pes.
Re: Pán zbraně
A tyhle featy ti fungujou? Pak bude nejspíš zakopaný pes v tom weapon of choice.-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pán zbraně
Funguje mu to normálně, protože má zbraň která je v seznamu.kucik wrote:A tyhle featy ti fungujou? Pak bude nejspíš zakopaný pes v tom weapon of choice.-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
Na vyžádání.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Pán zbraně
Ahoj,
včera jsem se již nestihl zapojit do diskuze:
1/
Ki-zranění není funkční (tedy cca ještě před 2 měsíci nebylo), již jsem to tak přijal a neřeším...
2/
Vybrat falchion pro WM mi šlo a vlastně až teď jsem splnil první požadavek 10 lvl WM a síla 23 bez equip...tak to řeším
Postava: Azzadal Zurfa
acc: tipek.pb
klidně zašlu i přístupové údaje k postavě.
Vím, že tento problém je tu již dlouho a vlastně nefunkční Ki-zranění se do teď zřejmě taky nedořešilo. Proto prosím, pokud by se jednalo větší komplikaci, klidně si za pomocí DM změním zbraň na jinou, kde bude WM funkční....
Děkuji, J_F
včera jsem se již nestihl zapojit do diskuze:
1/
Ki-zranění není funkční (tedy cca ještě před 2 měsíci nebylo), již jsem to tak přijal a neřeším...
2/
Vybrat falchion pro WM mi šlo a vlastně až teď jsem splnil první požadavek 10 lvl WM a síla 23 bez equip...tak to řeším
Postava: Azzadal Zurfa
acc: tipek.pb
klidně zašlu i přístupové údaje k postavě.
Vím, že tento problém je tu již dlouho a vlastně nefunkční Ki-zranění se do teď zřejmě taky nedořešilo. Proto prosím, pokud by se jednalo větší komplikaci, klidně si za pomocí DM změním zbraň na jinou, kde bude WM funkční....
Děkuji, J_F
Re: Pán zbraně
Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere.
A nebo to nezabere.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Pán zbraně
ok ... držím palcekucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere.
děkuju..
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: Pán zbraně
Ahojky, chci se zeptat, zda není potřeba nějak pomoci screen něčeho, nebo něco vyzkoušet atd...díky JF....kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere.
Re: Pán zbraně
Já jsem z toho zatím pobral že máme počkat až to Kucik fixne a pak tě relevlit.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pán zbraně
Sorry, já jsem se poslední dobou moc nedostal k PC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.