UZAVŘENO - Pán zbraně

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by KaTo »

TomasDrakeX wrote:Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.

ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by kucik »

John_Faker wrote: jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23

Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Kdyžuž zjišťuju info, nějak se nemůžu dopočítat.
Falchion má základní rozsah 18-20
+1 za Improved critical
+2 za Ki critical.
A počítáš to asi bez Keen?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by KaTo »

kucik wrote:
John_Faker wrote: jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23

Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20
Kdyžuž zjišťuju info, nějak se nemůžu dopočítat.
Falchion má základní rozsah 18-20
+1 za Improved critical
+2 za Ki critical.
A počítáš to asi bez Keen?
Je to malinko jinak:
Pokud máš Imp.Crit, je to (18-20)*2 = 15-20
Pokud máš Keen, je to (18-20)*2 = 15-20
Pokud máš Keen a Imp.Crit, je to (18-20)*(2+2) = 12-20

Ki crit, se napevno přičítá +2 do rozsahu, tj, sniž rozsah vždy o 2. Takže maximum na které se dá dostat je rozsah 10-20 (Imp.Crit, Keen, Ki crit.). Bez Keenu je (Imp.Crit + Ki crit) rozsah 13-20.
edit: záměna znaménka
Last edited by KaTo on 17:38 04. May 2015, edited 1 time in total.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Pán zbraně

Post by TomasDrakeX »

KaTo wrote:
TomasDrakeX wrote:Ki damage nefunguje, spustí to běžný útok.

ACC: TomasDrakeX
postava: Borabuch Usekávač
to je v pořádku, že po spuštění Ki dáš "běžný" hod na útok. Ale při zásahu to má dát maximální možné zranění (jde to 1x za lvl za rest). To platí?
Nedá to maximální zranění. Ki zranění se neaktivuje, spustí se běžný útok.
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Pán zbraně

Post by TomasDrakeX »

Weapon of Choice falchion jsem určitě vybíral, byla to jediná možnost výběru, jelikož jsem měl Weapon focus atd jen na falchion. Asi to není nastavené a s falchionem to fungovat nebude ale vybrat šel. Feat Weapon of Choice asi zmizel / nezobrazuje se a tím pádem nefunguje skoro nic z WM.
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Pán zbraně

Post by -darkvision- »

Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Pán zbraně

Post by TomasDrakeX »

-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
Asi jsem se nevyjádřil dost jasně. WM funguje správně, nebyla to kritika nebo shazování celeho WM. Jen sem poukázal na to, že pokud si zvolíte Weapon of Choice falchion, tak se to neimplementuje správně a tím pádem nefungují další "ability" na to navázané. (Ki zranění atd.)

Poukázal jsem jen na to, kde si myslím že je zakopaný pes.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by kucik »

-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
A tyhle featy ti fungujou? Pak bude nejspíš zakopaný pes v tom weapon of choice.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Pán zbraně

Post by karolina »

kucik wrote:
-darkvision- wrote:Třeba u mého Wmka se to zobrazuje ve featech (nemam falchion).. tak bych hned neodsuzoval že z wmka nic nefunguje ...
A tyhle featy ti fungujou? Pak bude nejspíš zakopaný pes v tom weapon of choice.
Funguje mu to normálně, protože má zbraň která je v seznamu.
Na vyžádání.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: Pán zbraně

Post by John_Faker »

Ahoj,

včera jsem se již nestihl zapojit do diskuze:

1/
Ki-zranění není funkční (tedy cca ještě před 2 měsíci nebylo), již jsem to tak přijal a neřeším...

2/
Vybrat falchion pro WM mi šlo a vlastně až teď jsem splnil první požadavek 10 lvl WM a síla 23 bez equip...tak to řeším :-)

Postava: Azzadal Zurfa
acc: tipek.pb

klidně zašlu i přístupové údaje k postavě.

Vím, že tento problém je tu již dlouho a vlastně nefunkční Ki-zranění se do teď zřejmě taky nedořešilo. Proto prosím, pokud by se jednalo větší komplikaci, klidně si za pomocí DM změním zbraň na jinou, kde bude WM funkční....

Děkuji, J_F
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by kucik »

Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: Pán zbraně

Post by John_Faker »

kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
ok ... držím palce ;-)
děkuju..
John_Faker
Nováček
Posts: 41
Joined: 02:15 28. May 2011

Re: Pán zbraně

Post by John_Faker »

kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
Ahojky, chci se zeptat, zda není potřeba nějak pomoci screen něčeho, nebo něco vyzkoušet atd...díky JF.... :-)
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Pán zbraně

Post by Bahnak »

Já jsem z toho zatím pobral že máme počkat až to Kucik fixne a pak tě relevlit.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Pán zbraně

Post by kucik »

Sorry, já jsem se poslední dobou moc nedostal k PC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked