OPRAVENO: Hirefeinova hrobka
OPRAVENO: Hirefeinova hrobka
V lokaci Mrtvé jeskyně_Hirefeinova hrobka 1 a Mrtvé jeskyně_Hirefeinova hrobka 5 jsou úzké můstky, na které když se přiběhne na okraj (k rohu), je postava chycena v placeabu a není možné se bez pomoci odsud dostat. Postava pak běhá jen po okraji tohoto můstku. V lokaci 1 se jedná o levou stranu od vchodu (tam se mi povedlo se chytit už několikrát), v lokaci 5 je to přímo u finálního bosse až vzadu v lokaci, také na levé straně při chůzi od vchodu (což mě včera stálo 40.000 exp na dluhu, protože se mi tam postava zasekla, nemohla se dostat ven a relog nepomohl). Bylo by možné s tím něco udělat? Dát tam třeba nějakou překážku nebo jiný tvar (širší můstek), aby se tam postava nechytala?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Hirefeinova hrobka
Zkusila jsem to nějak opravit.. Ale ty jsi stejně velký zasekávač, tak se sekneš jinde 
Na vyžádání.