OPRAVENO: Hirefeinova hrobka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

OPRAVENO: Hirefeinova hrobka

Post by Barbar321 »

V lokaci Mrtvé jeskyně_Hirefeinova hrobka 1 a Mrtvé jeskyně_Hirefeinova hrobka 5 jsou úzké můstky, na které když se přiběhne na okraj (k rohu), je postava chycena v placeabu a není možné se bez pomoci odsud dostat. Postava pak běhá jen po okraji tohoto můstku. V lokaci 1 se jedná o levou stranu od vchodu (tam se mi povedlo se chytit už několikrát), v lokaci 5 je to přímo u finálního bosse až vzadu v lokaci, také na levé straně při chůzi od vchodu (což mě včera stálo 40.000 exp na dluhu, protože se mi tam postava zasekla, nemohla se dostat ven a relog nepomohl). Bylo by možné s tím něco udělat? Dát tam třeba nějakou překážku nebo jiný tvar (širší můstek), aby se tam postava nechytala?
Attachments
hiro.jpg
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hirefeinova hrobka

Post by karolina »

Zkusila jsem to nějak opravit.. Ale ty jsi stejně velký zasekávač, tak se sekneš jinde :D
Na vyžádání.
Locked