Trolení - recese - nebo ???
Trolení - recese - nebo ???
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Trolení - recese - nebo ???
Puvodně recese, která se zvrhla v podnikatelský záměr. Ještě o nich uslyšíme. Vnik takové země by zničilo daňové systémy normálních států. Nebude nikdy připuštěno. Už jsem se koukal na podmínky, abych se mohl stát občanem té země.
Re: Trolení - recese - nebo ???
Mi to přijde skoro totéž, jako když někdo prodává parcely na Měsíci. A to není vtip, kupodivu. 
http://www.novinky.cz/domaci/156718-poz ... cechu.html
http://technet.idnes.cz/podvod-s-pozemk ... ternet_kuz
http://www.novinky.cz/domaci/156718-poz ... cechu.html
http://technet.idnes.cz/podvod-s-pozemk ... ternet_kuz
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Trolení - recese - nebo ???
Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
Re: Trolení - recese - nebo ???
Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?Krysak wrote:Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Trolení - recese - nebo ???
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící?Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Trolení - recese - nebo ???
jj, je to o 3 příspěvky výškucik wrote:Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící?Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii