OPRAVENO: Hnilobnik
OPRAVENO: Hnilobnik
Strazna vez - sfera hniloby 3 - final boss
Situace
Došli jsme včera k finalnimu bossovi, byl tam tak jsme tam nalitli bojovali a najednou uprostřed boje Final boss zmizel, když jsme dobojovali všimli jsme si že v pasti (ta past je přímo u bose) je pouze svítící flek kterej se třeba ukáže když něco zakopete...ale nešlo to rozkliknout
Je možný, že se bugnul do té pasti??
(Přiložil bych screen, ale jaksi ho nemůžu najít v PC)
A další věc
Minuli týden jsme tam slibuje s hracema kteří tam šli poprvé, po zabití bosse dostali pouze 100xp nebo tak nějak...
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak
Není to taky chyba?
Díky za vyjádření
A omlouvám se že to píšu takhle sem, ale nevěděl jsem kam to postnout
Situace
Došli jsme včera k finalnimu bossovi, byl tam tak jsme tam nalitli bojovali a najednou uprostřed boje Final boss zmizel, když jsme dobojovali všimli jsme si že v pasti (ta past je přímo u bose) je pouze svítící flek kterej se třeba ukáže když něco zakopete...ale nešlo to rozkliknout
Je možný, že se bugnul do té pasti??
(Přiložil bych screen, ale jaksi ho nemůžu najít v PC)
A další věc
Minuli týden jsme tam slibuje s hracema kteří tam šli poprvé, po zabití bosse dostali pouze 100xp nebo tak nějak...
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak
Není to taky chyba?
Díky za vyjádření
A omlouvám se že to píšu takhle sem, ale nevěděl jsem kam to postnout
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Hnilobnik
radekdnb wrote:Strazna vez - sfera hniloby 3 - final boss
Situace
Došli jsme včera k finalnimu bossovi, byl tam tak jsme tam nalitli bojovali a najednou uprostřed boje Final boss zmizel, když jsme dobojovali všimli jsme si že v pasti (ta past je přímo u bose) je pouze svítící flek kterej se třeba ukáže když něco zakopete...ale nešlo to rozkliknout
Je možný, že se bugnul do té pasti??
(Přiložil bych screen, ale jaksi ho nemůžu najít v PC)
A další věc
Minuli týden jsme tam slibuje s hracema kteří tam šli poprvé, po zabití bosse dostali pouze 100xp nebo tak nějak...
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak
Není to taky chyba?
Díky za vyjádření
A omlouvám se že to píšu takhle sem, ale nevěděl jsem kam to postnout
Tak ja bych to z dovolenim malinko poupravil
k tem expum hrac tam byl poprve a dostal velice malo xp asi tech 100 cca lvl nekde kolem 23/24/25...
Re: Hnilobnik
Tak to nevim kam vám mohl zmiznout, každopádně asi náhodný bug, nebo možná zásah DM.
XP jsem kontorovala a měl by mít hodně.. něměli jste třeba nějaký větší lvlový rozptyl v partě?
XP jsem kontorovala a měl by mít hodně.. něměli jste třeba nějaký větší lvlový rozptyl v partě?
Na vyžádání.
Re: Hnilobnik
Těžko říct, viděl jsem jen Auru...a pak zmizela
Btw k tomu rozptylu lvl....to nemá efekt ne??....vždy když jsem byl na bossovi poprvé a měli jsme nějakej ten rozdíl 5 nebo 6 lvl tak jsem dostal standartně plnej počet...
A ano měl skomolené jméno...a jsem si nějak jistej že začínalo na /C nebo tak nějak....
Btw k tomu rozptylu lvl....to nemá efekt ne??....vždy když jsem byl na bossovi poprvé a měli jsme nějakej ten rozdíl 5 nebo 6 lvl tak jsem dostal standartně plnej počet...
A ano měl skomolené jméno...a jsem si nějak jistej že začínalo na /C nebo tak nějak....
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Hnilobnik
To zkomolené jméno bosse byl následek jeho přejmenování, nejspíš... jsou to tagy pro obarvení textu.
Neupravoval se v poslední době, aby mu fungovala duše?
Neupravoval se v poslední době, aby mu fungovala duše?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Hnilobnik
to ano, ale krom barvy názvu to nemá vliv.Caehan wrote:To zkomolené jméno bosse byl následek jeho přejmenování, nejspíš... jsou to tagy pro obarvení textu.
Neupravoval se v poslední době, aby mu fungovala duše?
Na vyžádání.
Re: Hnilobnik
Mě to přijde jako klasickej systém spawnu bossů.. pamatuju na ST, že tohle často po restartu dělala Alansijká tygřice. Vždycky po příchodu do dungu byla vidět fear aura, ale po chvíli se odspawla, protože ještě nedoběhl její cooldown na originální respawn (to je standartně asi 6 hodin po zabití bosse).
Takže bych řekl, že je dost možný, že někdo seknul hnilobu před váma a tak se jednoduše odspawl.
Takže bych řekl, že je dost možný, že někdo seknul hnilobu před váma a tak se jednoduše odspawl.
Tohle dělává špatně nastavený jméno bosse.. teda spíš nastavení comandu pro úpravu barvy textu.Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak
Re: Hnilobnik
Ten boss se jmenuje ,,Nečistý,,
Po zabití....podotýkám, zabila ho jedna Kvílivka...padne tělo a cca po pár vteřinách zmizí, trofej jsem sebral jen tak tak....
po zabití a zmizení pouze zůstane ,,modrej flek na zemi,,
Mám pocit že to někde hlásil Goran...má to stejně pač má u sebe klíč
Po zabití....podotýkám, zabila ho jedna Kvílivka...padne tělo a cca po pár vteřinách zmizí, trofej jsem sebral jen tak tak....
po zabití a zmizení pouze zůstane ,,modrej flek na zemi,,
Mám pocit že to někde hlásil Goran...má to stejně pač má u sebe klíč
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Hnilobnik
Dobu hnití mrtvoly má nastaveno na 5000 sekund, takže 5000 sekund by tma měla být mrtvola. Pokud mrtvola funguje a pak zmizí, tak to opravdu netuším co s tím je.
Na vyžádání.
Re: Hnilobnik
Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Qoik a Frssk - koboldí komando
Re: Hnilobnik
Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Qoik a Frssk - koboldí komando
Re: Hnilobnik
Nemělo no...Assault wrote:Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Na vyžádání.
Re: Hnilobnik
Až dorazim domů, pošlu ti Karčo screen(teda pokud se mi uložil) na PM že byl zabit kvilivkou od mága
A jak říkám, ležel začal mizet klikl jsem na něj sebral trofej...zmizel mi Jeho inventař a sním i jeho mrtvola
Proto jsme nemohli chytit ani jeho duši
A jak říkám, ležel začal mizet klikl jsem na něj sebral trofej...zmizel mi Jeho inventař a sním i jeho mrtvola
Proto jsme nemohli chytit ani jeho duši
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: Hnilobnik
Vcerejsim dnem testovano,porad chyba!Boss usmazen kvlienim a mizi hned po skonu,nemozno ani zachytit dusi.