OPRAVENO: Hnilobnik

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

OPRAVENO: Hnilobnik

Post by radekdnb »

Strazna vez - sfera hniloby 3 - final boss

Situace
Došli jsme včera k finalnimu bossovi, byl tam tak jsme tam nalitli bojovali a najednou uprostřed boje Final boss zmizel, když jsme dobojovali všimli jsme si že v pasti (ta past je přímo u bose) je pouze svítící flek kterej se třeba ukáže když něco zakopete...ale nešlo to rozkliknout

Je možný, že se bugnul do té pasti??
(Přiložil bych screen, ale jaksi ho nemůžu najít v PC)

A další věc
Minuli týden jsme tam slibuje s hracema kteří tam šli poprvé, po zabití bosse dostali pouze 100xp nebo tak nějak...
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak

Není to taky chyba?

Díky za vyjádření

A omlouvám se že to píšu takhle sem, ale nevěděl jsem kam to postnout
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: Hnilobnik

Post by Hassan »

radekdnb wrote:Strazna vez - sfera hniloby 3 - final boss

Situace
Došli jsme včera k finalnimu bossovi, byl tam tak jsme tam nalitli bojovali a najednou uprostřed boje Final boss zmizel, když jsme dobojovali všimli jsme si že v pasti (ta past je přímo u bose) je pouze svítící flek kterej se třeba ukáže když něco zakopete...ale nešlo to rozkliknout

Je možný, že se bugnul do té pasti??
(Přiložil bych screen, ale jaksi ho nemůžu najít v PC)

A další věc
Minuli týden jsme tam slibuje s hracema kteří tam šli poprvé, po zabití bosse dostali pouze 100xp nebo tak nějak...
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak

Není to taky chyba?

Díky za vyjádření

A omlouvám se že to píšu takhle sem, ale nevěděl jsem kam to postnout

Tak ja bych to z dovolenim malinko poupravil :lol: Ten flek co jsi tam videl to byla past kterou jsem oznacil aby jste pres ni porad nebehali jak trololo.Tolik k fleku a co se tyce bosse videl jsem auru dokonce se rozebehl i proti nam,ale najednou zmenil smer a zabehl nekam dozadu ta lokace je slepa a zadny prechod zde neni kam by mohl utyct.Proste jen zabehl za roh kde jsme ho nevideli a bojovali s ostatnima NPC.Po vymlaceni a snaze najit bosse jsme se nesetkali s uspechem.Nebyl ani za rohem,ani u pokladu,ani v te lokaci kdekoliv jinde.Takze bud se propad do zeme nebo odfrcel neznamo kam...Dale k tomu co pise Radek s tim /c nad bossem ano skutecne svitil cervene cele jeho jmeno a bylo dost skomolene nikoliv zelene jako standardne bossove jsou.
k tem expum hrac tam byl poprve a dostal velice malo xp asi tech 100 cca lvl nekde kolem 23/24/25...
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hnilobnik

Post by karolina »

Tak to nevim kam vám mohl zmiznout, každopádně asi náhodný bug, nebo možná zásah DM.
XP jsem kontorovala a měl by mít hodně.. něměli jste třeba nějaký větší lvlový rozptyl v partě?
Na vyžádání.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Hnilobnik

Post by radekdnb »

Těžko říct, viděl jsem jen Auru...a pak zmizela

Btw k tomu rozptylu lvl....to nemá efekt ne??....vždy když jsem byl na bossovi poprvé a měli jsme nějakej ten rozdíl 5 nebo 6 lvl tak jsem dostal standartně plnej počet...

A ano měl skomolené jméno...a jsem si nějak jistej že začínalo na /C nebo tak nějak....
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hnilobnik

Post by karolina »

Jméno s tím nemá co děla.. rozptyl lvlů víc jak 5 bych řekla, že jo.
Na vyžádání.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Hnilobnik

Post by Caehan »

To zkomolené jméno bosse byl následek jeho přejmenování, nejspíš... jsou to tagy pro obarvení textu.

Neupravoval se v poslední době, aby mu fungovala duše?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hnilobnik

Post by karolina »

Caehan wrote:To zkomolené jméno bosse byl následek jeho přejmenování, nejspíš... jsou to tagy pro obarvení textu.

Neupravoval se v poslední době, aby mu fungovala duše?
to ano, ale krom barvy názvu to nemá vliv.
Na vyžádání.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: Hnilobnik

Post by FroziKk »

Mě to přijde jako klasickej systém spawnu bossů.. pamatuju na ST, že tohle často po restartu dělala Alansijká tygřice. Vždycky po příchodu do dungu byla vidět fear aura, ale po chvíli se odspawla, protože ještě nedoběhl její cooldown na originální respawn (to je standartně asi 6 hodin po zabití bosse).

Takže bych řekl, že je dost možný, že někdo seknul hnilobu před váma a tak se jednoduše odspawl.
Všiml jsem si, že měl před jménem...,,/c,,...nebo tak nějak
Tohle dělává špatně nastavený jméno bosse.. teda spíš nastavení comandu pro úpravu barvy textu.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Hnilobnik

Post by radekdnb »

Ten boss se jmenuje ,,Nečistý,,

Po zabití....podotýkám, zabila ho jedna Kvílivka...padne tělo a cca po pár vteřinách zmizí, trofej jsem sebral jen tak tak....

po zabití a zmizení pouze zůstane ,,modrej flek na zemi,,
Mám pocit že to někde hlásil Goran...má to stejně pač má u sebe klíč
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hnilobnik

Post by karolina »

Dobu hnití mrtvoly má nastaveno na 5000 sekund, takže 5000 sekund by tma měla být mrtvola. Pokud mrtvola funguje a pak zmizí, tak to opravdu netuším co s tím je.
Na vyžádání.
User avatar
Assault
Poutník
Posts: 69
Joined: 16:57 13. Oct 2008

Re: Hnilobnik

Post by Assault »

Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Qoik a Frssk - koboldí komando
User avatar
Assault
Poutník
Posts: 69
Joined: 16:57 13. Oct 2008

Re: Hnilobnik

Post by Assault »

Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Qoik a Frssk - koboldí komando
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Hnilobnik

Post by karolina »

Assault wrote:Jedno kvílení by ho ale přeci taky nemělo zabít ne? Mělo by mu to dát jen nějaký dmg, jako ostatním bossům...
Nemělo no...
Na vyžádání.
User avatar
radekdnb
Urozený
Posts: 1500
Joined: 19:58 10. Nov 2011
Location: Žatec

Re: Hnilobnik

Post by radekdnb »

Až dorazim domů, pošlu ti Karčo screen(teda pokud se mi uložil) na PM že byl zabit kvilivkou od mága

A jak říkám, ležel začal mizet klikl jsem na něj sebral trofej...zmizel mi Jeho inventař a sním i jeho mrtvola

Proto jsme nemohli chytit ani jeho duši
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...

Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech

Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí

Kde neni Krocák, tam se nechodí!!



Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: Hnilobnik

Post by Hassan »

Vcerejsim dnem testovano,porad chyba!Boss usmazen kvlienim a mizi hned po skonu,nemozno ani zachytit dusi.
Locked