craft kovařina
Re: craft kovařina
Ahoj,
Drobek se doalil na 20 lvl kovařiny a vykoval zbran, která nijak nezáří, přesto je kombinace pradubu a meteoru od 29 lvl, to ji činí v kombinaci s očarováním, které ji v maxu nejspíše posune na 35-7 lvl zcela nepoužitelné.
PS: tento příspěvek je urřen autorům craftu, nikoliv haterům a spamerům na to, aby vykládali, jak je to správně, protože oni to neumí.
Drobek se doalil na 20 lvl kovařiny a vykoval zbran, která nijak nezáří, přesto je kombinace pradubu a meteoru od 29 lvl, to ji činí v kombinaci s očarováním, které ji v maxu nejspíše posune na 35-7 lvl zcela nepoužitelné.
PS: tento příspěvek je urřen autorům craftu, nikoliv haterům a spamerům na to, aby vykládali, jak je to správně, protože oni to neumí.
Re: craft kovařina
Katana s pradubem ze stínovky:
IRL 20
Ořarování +4
+1 magický
+1 drtivý
Po očarování předpoklad vylítnutí ke 30 lvl.
Ve srovnání s tim, co se dá koupit u dobrodruha, je to bída. Jsou dve verze. Kouknout k dobrodruhovi a hráčům a provést čistku. Druhá varianta udělat itemy s menším IRL, zajímavější....
IRL 20
Ořarování +4
+1 magický
+1 drtivý
Po očarování předpoklad vylítnutí ke 30 lvl.
Ve srovnání s tim, co se dá koupit u dobrodruha, je to bída. Jsou dve verze. Kouknout k dobrodruhovi a hráčům a provést čistku. Druhá varianta udělat itemy s menším IRL, zajímavější....
Re: craft kovařina
Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: craft kovařina
Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: craft kovařina
Opraveno obojí.KaTo wrote:Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Na vyžádání.
-
ghost-bulb
- Nováček
- Posts: 4
- Joined: 05:49 13. Nov 2015
Re: craft kovařina
Ahoj,
stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.
Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.
Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
Re: craft kovařina
Nechápu hlášení. Mam stříbrný meč a je +6 stejne tak jako mniu vykovany zlatý.ghost-bulb wrote:Ahoj,
stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.
Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
K těmhle věcem je dobre dodat screen.
Na vyžádání.
Re: craft kovařina
Myslím, že chce básník říci, že nedává proti nemrtvým bonus k zásahu. Otázka je, jestli ho opravdu nedává, nebo je jen nepsaný v logu.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: craft kovařina
Mě by taky ještě napadlo, jestli neposuzuje udělené zranění, které nemusí být zrovna s touto konkrétní zbraní nejvyšší 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
-
ghost-bulb
- Nováček
- Posts: 4
- Joined: 05:49 13. Nov 2015
Re: craft kovařina
Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.
Re: craft kovařina
Dej výpis z textového logu.ghost-bulb wrote:Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: craft kovařina
Bud screenuj v okně, nebo si screeny kopíruj z adresáře v NWN.
-
ghost-bulb
- Nováček
- Posts: 4
- Joined: 05:49 13. Nov 2015
Re: craft kovařina
Chyba možná nebude v meči, u některých nemrtvých fungoval. Nefungoval u nemrtvých kuchtíků a milenek v Hilských ruinách. Dnes jsem tam byl, řikládám screen.
Dále co se pamatuju, zlatý nefunguje u vodopádů na vodní elementy, na zemní elementy Pustá vrchovina a snad ani ohniví elementi u Ivory. V brzké době zajdu a pořídím foto.
Dále co se pamatuju, zlatý nefunguje u vodopádů na vodní elementy, na zemní elementy Pustá vrchovina a snad ani ohniví elementi u Ivory. V brzké době zajdu a pořídím foto.
Re: craft kovařina
To už tak bývá, když nemrtvý není nemrtvý a elementál není elementál ). Edit, zlato není proti elementálům ne ?