craft kovařina

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

craft kovařina

Post by nomis_b »

Zde prosím hlašte chyby týkající se tohoto řemesla
A zase se craftí...
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: craft kovařina

Post by Krysak »

Ahoj,
Drobek se doalil na 20 lvl kovařiny a vykoval zbran, která nijak nezáří, přesto je kombinace pradubu a meteoru od 29 lvl, to ji činí v kombinaci s očarováním, které ji v maxu nejspíše posune na 35-7 lvl zcela nepoužitelné.

PS: tento příspěvek je urřen autorům craftu, nikoliv haterům a spamerům na to, aby vykládali, jak je to správně, protože oni to neumí.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: craft kovařina

Post by Krysak »

Katana s pradubem ze stínovky:

IRL 20
Ořarování +4
+1 magický
+1 drtivý

Po očarování předpoklad vylítnutí ke 30 lvl.

Ve srovnání s tim, co se dá koupit u dobrodruha, je to bída. Jsou dve verze. Kouknout k dobrodruhovi a hráčům a provést čistku. Druhá varianta udělat itemy s menším IRL, zajímavější....
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: craft kovařina

Post by Thurms »

Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: craft kovařina

Post by KaTo »

Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: craft kovařina

Post by karolina »

KaTo wrote:
Thurms wrote:Jedno ruční kopí - kombinace platiny a titanu dává ve výsledku 3 magické a 1 silné kritické zranění. Ten samý poměr dává u dlouhého meče 4 magické a 1 silné kritické zranění. Obě zbraně mají základ 1K10. Takže výsledek by měl být asi stejný.
Platina je taková...podivná. Například i oboustranný scim má taky vyšší magické zranění než oboustranný palcát. Buď se někdo víckrát uklikl, nebo...v určování bonusového zranění hraje roli i něco jiného než base dmg.
Opraveno obojí.
Na vyžádání.
ghost-bulb
Nováček
Posts: 4
Joined: 05:49 13. Nov 2015

Re: craft kovařina

Post by ghost-bulb »

Ahoj,

stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.

Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: craft kovařina

Post by karolina »

ghost-bulb wrote:Ahoj,

stříbrné dlouhé meče nedávají slibovaný bonus vylepšení proti nemrtvým. Stříbrný dlouhý meč ILR 12. Co se týče útoku, počítá se, jako by byly +0. Dmg z očarování funguje. Testováno např. hilské ruiny.

Myslím, že to samé je u zlatých mečů, pokud jsou elementálové cizinci.
Nechápu hlášení. Mam stříbrný meč a je +6 stejne tak jako mniu vykovany zlatý.
K těmhle věcem je dobre dodat screen.
Na vyžádání.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: craft kovařina

Post by Caehan »

Myslím, že chce básník říci, že nedává proti nemrtvým bonus k zásahu. Otázka je, jestli ho opravdu nedává, nebo je jen nepsaný v logu.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft kovařina

Post by Barbar321 »

Mě by taky ještě napadlo, jestli neposuzuje udělené zranění, které nemusí být zrovna s touto konkrétní zbraní nejvyšší :cry:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
ghost-bulb
Nováček
Posts: 4
Joined: 05:49 13. Nov 2015

Re: craft kovařina

Post by ghost-bulb »

Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: craft kovařina

Post by KaTo »

ghost-bulb wrote:Ano, myslím tím zejména, že se v logu nezobrazuje správný bonus k zásahu a nevím, jestli se ve skutečnosti počítá nebo ne. Dmg mi přijde malé, nepočítal jsem. Log rád dodám, jen mám drobný technický problém - v nwn mi nefunguje printscreen, pokaždé se mi vloží třeba do paint černá obrazovka. Co s tím? Díky.
Dej výpis z textového logu.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: craft kovařina

Post by Decka »

Bud screenuj v okně, nebo si screeny kopíruj z adresáře v NWN.
ghost-bulb
Nováček
Posts: 4
Joined: 05:49 13. Nov 2015

Re: craft kovařina

Post by ghost-bulb »

Chyba možná nebude v meči, u některých nemrtvých fungoval. Nefungoval u nemrtvých kuchtíků a milenek v Hilských ruinách. Dnes jsem tam byl, řikládám screen.

Dále co se pamatuju, zlatý nefunguje u vodopádů na vodní elementy, na zemní elementy Pustá vrchovina a snad ani ohniví elementi u Ivory. V brzké době zajdu a pořídím foto.
Attachments
nemrtvy_kuchtik.jpg
Decka
Šlechtic
Posts: 311
Joined: 22:35 18. Sep 2010

Re: craft kovařina

Post by Decka »

To už tak bývá, když nemrtvý není nemrtvý a elementál není elementál ). Edit, zlato není proti elementálům ne ?
Post Reply