CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

KaTo wrote:Námět ke zvážení.

Toulce z kraftu po vysypání posledního šípu mizí. Toulce z obchodu po vysypání posledního šípu zůstávají (a musí se vyhazovat). Nic fatálního, ale nešlo by oběma toulcům nastavit stejnou vlastnost (ideálně zmizení)?
Nemáš to psát jako návrh na zvážení, napiš to do chyb!
Na vyžádání.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by NesQe »

Tak ono na toulec z obchodu staci pouzit samotny toulec (to cim se daj vratit sipy do toulce kdyz je to pouzity na sipy) pri pouziti na toulec ho to vymizikuje .
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
RES13
Nováček
Posts: 49
Joined: 18:38 12. Apr 2016

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by RES13 »

Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo :twisted:
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie :ewink:
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

"Speciální" mounti nejsou jen od DM, jen musíš do jiných měst než do Karathy.

A letání je u okřídlených ras stejně nic moc. Další lagující mounti s další možností skoku toho moc nezmění.
.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

RES13 wrote:Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo :twisted:
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie :ewink:
Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).
Na vyžádání.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

karolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).
Nezapomeň na Podtemno, tam jsou nejhezčí mounti, jaké na povrchu nenajdeš (ale taky nelítají :mrgreen: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

karolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
BUdu oponovat. Zaseknes-li se do prekazky - neni nad moznost vysvobodit se svymi silami.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
RES13
Nováček
Posts: 49
Joined: 18:38 12. Apr 2016

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by RES13 »

Tak beru spět teď již mam dopravniho přitelička Vlka a vidim že tu nejsou jen koně :wink:
Ja reagoval na to co jsem se dočetl na strankach Thalie a tam se piše jen o konich zřejmě tam neni aktualni informace :shock:
A ktomu letani jsem stale přesvěčeny že to je přinos i pro RP hrani a dava to skutečny vyznam křidel.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?

např.

2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard

...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Barbar321 wrote:Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?

např.

2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard

...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
Zasadni veci se pisou.
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.
Na vyžádání.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aillen »

karolina wrote:
Zasadni veci se pisou. ][/quote]
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.[/quote]
Tak píší se, jen jsou pro znalce :oops:

Jsou tu někteří (třeba já :oops: :oops: :oops: :biggrin: ), kterým ta oznámení naprosto nic neříkají (a obávám se, že by nepomohlo, i kdyby byla rozvedenější :) )

Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?

Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Aillen wrote:
Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?

Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.
Ne, taková úprava neproběhla. Potvory si běhají na pomoc jako vždy, možná mají některé nové větší rozsah vidění než jsi zvyklá. Ale jinak s chovají pořád stejně (třeba, že neomylně jsou po tom, co má nejnižší OČ)
Na vyžádání.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Drobátko mi chybí zázemí jednotlivých osad. Na ST se snad v každé osadě dalo koupit něco na léčení a bylo kde přespat. Dneska je sice snad v každé osadě možnost prodat trofej, ale jinak tam jsou obvykle jen vetešnické věci, které moc přínos nemají (ověřeno v Isilu, Tartenu, Ostrohu a Petronice + mám pocit že v Alwarielu taky nebylo nic než všeobecné obchody všude stejné).
Chybí mi to v tom ohledu, že jsem na ST třeba na pár dní vyrazil někam mimo a nemusel jsem se do Karathy vracet, dokud jsem nechtěl. Pokud bych to dohnal do extrému, tak jsem mohl tábořit v divočině a nevracet se do Karathy, nanejvýše do nějaké blízké pidiosady pro pár drobností.
Dneska mi příjde, že modul je (minimálně dojmem) větší, ale není způsob jak tohle zažít.
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Podle mě není problém to přidat.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

Jde o to, že takhle to právě nutí lidi se vracet do centrálního bodu, kde se můžou potkat. Což chceme.
PUF!
Post Reply