Nemáš to psát jako návrh na zvážení, napiš to do chyb!KaTo wrote:Námět ke zvážení.
Toulce z kraftu po vysypání posledního šípu mizí. Toulce z obchodu po vysypání posledního šípu zůstávají (a musí se vyhazovat). Nic fatálního, ale nešlo by oběma toulcům nastavit stejnou vlastnost (ideálně zmizení)?
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak ono na toulec z obchodu staci pouzit samotny toulec (to cim se daj vratit sipy do toulce kdyz je to pouzity na sipy) pri pouziti na toulec ho to vymizikuje .
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
"Speciální" mounti nejsou jen od DM, jen musíš do jiných měst než do Karathy.
A letání je u okřídlených ras stejně nic moc. Další lagující mounti s další možností skoku toho moc nezmění.
A letání je u okřídlených ras stejně nic moc. Další lagující mounti s další možností skoku toho moc nezmění.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.RES13 wrote:Ahoj všem,
Napadlo mě zajimave spestřeni co rozhodne na jinych servrech neběželo![]()
Jak se seznamuji s novou Thalii tak jsem poznal že se tady věčinou snaži tvořit pestrost v ruznorodych směrech co hra muže poskytnout. Proto mě přijde dosti chude u dopravnich zviřat možnost jenom koni + nějake ty spešl od DM pro vybrane hrače. Tedy si myslim že rozšiřeni i v tomto směru bude přinosem. Ale teď k memu napadu. Na Thalii je několik ras ktere maji křidla a proto si myslim že udělat u nich možnost letani něco jako druh dopravi neni špatny napad. V NWN tulu je několik variant možnosti letajicich postav s křidlama co se opravdu vznaši ve vzduchu. Je to u malich jestěru, kobalu, upiru, sukub a ja nevim co všechno ještě. Neni to si myslim nemožne udělat u okřidlenych ras přes hulku z inventaře k přepnuti do tohoto modu ať postava použije křidla a vznaši se ve vzduchu. Stim se muže nastavit i možna přiměřena rychlost pohybu v procentech.Jednat to da opravu vyznam křidel u všech okřidlenych ras a ještě to řeši i rozšiřeni zpusobu cestovani. Zajimaji mě vaše nazory na muj napad ke zajimavemu spestřeni Thalie
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nezapomeň na Podtemno, tam jsou nejhezčí mounti, jaké na povrchu nenajdeš (ale taky nelítajíkarolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Musíš kouknut do doubkova, Kel-A-Hazru, Dornova útočiště... abys našel jiné moounty než koně. Ale v rámci zachování nelagovosti dopručuju koně, ty obyčejné (prý ošklivé).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
BUdu oponovat. Zaseknes-li se do prekazky - neni nad moznost vysvobodit se svymi silami.karolina wrote:Letani u okřidlenych ras je a je to celkem k ničemu.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak beru spět teď již mam dopravniho přitelička Vlka a vidim že tu nejsou jen koně
Ja reagoval na to co jsem se dočetl na strankach Thalie a tam se piše jen o konich zřejmě tam neni aktualni informace
A ktomu letani jsem stale přesvěčeny že to je přinos i pro RP hrani a dava to skutečny vyznam křidel.
Ja reagoval na to co jsem se dočetl na strankach Thalie a tam se piše jen o konich zřejmě tam neni aktualni informace
A ktomu letani jsem stale přesvěčeny že to je přinos i pro RP hrani a dava to skutečny vyznam křidel.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?
např.
2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard
...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
např.
2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard
...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zasadni veci se pisou.Barbar321 wrote:Nedalo by se vždy do nějakého vlákna připsat detaily změn, které jsou na titulní stránce thalie jen heslovitě?
např.
2016-04-22 21:46:40 - Fixed cantrips for Druid, Cleric and Wizard
...a ve vlákně by bylo napsáno, že se jedná o neomezené použití cantripsů na úroveň, co mají povolání, která nepřipravují kouzla tj. neomezený počet (či téměř neomezené) použití.
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zasadni veci se pisou. ][/quote]karolina wrote:
On se tam vypisuji i upravy v npc, itemech a pod, viz tvuj dotaz na klic k pevnosti, to odmitam psat.[/quote]
Tak píší se, jen jsou pro znalce
Jsou tu někteří (třeba já
Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?
Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ne, taková úprava neproběhla. Potvory si běhají na pomoc jako vždy, možná mají některé nové větší rozsah vidění než jsi zvyklá. Ale jinak s chovají pořád stejně (třeba, že neomylně jsou po tom, co má nejnižší OČ)Aillen wrote:
Jen se zeptám, těmi úpravami, došlo k zvýšení inteligence potvor, že aktivněji a neomylněji běhají pro pomoc k dalším potvorám, a nebo mi jen drhne připojení k internetu a trochu mi to laguje, čímž je výsledný efekt pak stejný?
Dřív tedy potvory takové valné hromady nedělaly, mi přijde.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Drobátko mi chybí zázemí jednotlivých osad. Na ST se snad v každé osadě dalo koupit něco na léčení a bylo kde přespat. Dneska je sice snad v každé osadě možnost prodat trofej, ale jinak tam jsou obvykle jen vetešnické věci, které moc přínos nemají (ověřeno v Isilu, Tartenu, Ostrohu a Petronice + mám pocit že v Alwarielu taky nebylo nic než všeobecné obchody všude stejné).
Chybí mi to v tom ohledu, že jsem na ST třeba na pár dní vyrazil někam mimo a nemusel jsem se do Karathy vracet, dokud jsem nechtěl. Pokud bych to dohnal do extrému, tak jsem mohl tábořit v divočině a nevracet se do Karathy, nanejvýše do nějaké blízké pidiosady pro pár drobností.
Dneska mi příjde, že modul je (minimálně dojmem) větší, ale není způsob jak tohle zažít.
Chybí mi to v tom ohledu, že jsem na ST třeba na pár dní vyrazil někam mimo a nemusel jsem se do Karathy vracet, dokud jsem nechtěl. Pokud bych to dohnal do extrému, tak jsem mohl tábořit v divočině a nevracet se do Karathy, nanejvýše do nějaké blízké pidiosady pro pár drobností.
Dneska mi příjde, že modul je (minimálně dojmem) větší, ale není způsob jak tohle zažít.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jde o to, že takhle to právě nutí lidi se vracet do centrálního bodu, kde se můžou potkat. Což chceme.
PUF!